wtorek, 29 czerwca 2021

Ławki do poczekalni i na korytarz hol recepcji

Ławki to poczekalni na korytarz są tym rodzajem mebli, które towarzyszą nam praktycznie każdego dnia. Możemy spotkać i zapewne spotykamy je w urzędach, recepcjach, szkołach, szpitalach itd. Zatem skoro spotykamy je w miejscach użyteczności publicznej to przede wszystkim takie siedziska muszą być bezpieczne, trwałe, łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu higieniczności. Sklep internetowy Kamila Meble przedstawia właśnie takie modele ławek na korytarz. Przedstawiamy ławki do poczekalni dwu, trzy, cztero oraz pięcioosobowe, a także fotele i sofy kubełkowe recepcyjne o świetnej stylistyce oraz wysokiej jakości wykonania. Trwałe i lekkie krzesła do poczekalni, sztaplowane, łatwo zmywalne w atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy uznane i sprawdzone marki takie jak: Nowy Styl, Profim, Grospol czy Kleiber. Wszystkie produkty objęte są wieloletnią gwarancją, a także posiadają atesty wytrzymałościowe.

Ławki do poczekalni i recepcji to bardzo często spotykane wyposażenie, zwłaszcza w miejscach publicznych tj. gabinetach lekarskich, przychodniach, urzędach, biurowcach czy szpitalach - gdzie po prostu czekamy w kolejce (przydałyby się nieraz jeszcze przy kasach w supermarketach ;) ). Tego typu ławki recepcyjne muszą być bardzo trwałe, stabilne, wytrzymałe, a także łatwe w utrzymaniu czystości, a także mile widziane tapicerki antybakteryjne - i tu warto przytoczyć tapicerkę Valencia, która jest antybakteryjna, a także ma wykonane badania antyCovidowe, gdzie w ponad 90% nie transmituje i "zabija" tego wirusa. 

Tak duże wymagania jak na tanie ławki na korytarz, stąd najczęstszym wyborem są ławki plastikowe - są one solidne, wytrzymałość i są łatwe w czyszczeniu i w większości odporne na środki chemiczne. Co również ważne możemy je kupić w niskiej, atrakcyjnej cenie - szczególnie polecane ławki Nowy Styl - np. ławki Beta czy Amigo. Siedziska plastikowe mocowane są na metalowym ramieniu i podparte na stalowej szynie nogami na podłodze. 

Kolejnym rozwiązaniem są ławki drewniane lub z drewnianymi - sklejkowymi siedziskami, a także ławki do korytarza tapicerowane np. ławki CLOUD firmy Kleiber. Najczęściej pokryte wysokiej jakości imitacją skóry - polecane Kaiman, a w szczególności Valencia i Silvertex, które są antybakteryjne i grzybiczne, są odporne na zabrudzenia i bardzo wytrzymałe. Kolorystyka zarówno ławek tapicerowanych, drewnianych jak i plastikowych jest bardzo szeroka - możemy spotkać ławki w kolorze czerwonym, niebieskim, szarym, beżowym czy też pomarańczowym lub zielonym - do wyboru do koloru :)

Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować na konkretny model jaki byłby odpowiedni do wnętrza, prosimy o kontakt - postaramy się doradzić i podpowiedzieć, aby wybór okazał się jak najbardziej trafny i byli Państwo zadowoleni.

Pozdrawiamy,

Zespół Kamila Meble

 

1 komentarz:

  1. Ławka solarna reprezentuje połączenie funkcjonalności z nowoczesną technologią, oferując miejsce do odpoczynku wraz z możliwością ładowania urządzeń elektronicznych. Wykorzystując energię słoneczną, ławki te przyczyniają się do promowania odnawialnych źródeł energii i zwiększania świadomości ekologicznej. Instalowane w przestrzeniach publicznych, jak parki czy place miejskie, ławki solarne nie tylko umożliwiają mieszkańcom korzystanie z urządzeń mobilnych bez obaw o rozładowanie, ale także stanowią krok w kierunku zrównoważonego rozwoju i ekologiczniejszych miast.

    OdpowiedzUsuń