sobota, 12 czerwca 2021

Podstawy i nogi do stołów, stolików czy blatu

Podstawy do stołów

Stabilny stół to jeden z najważniejszych mebli w jadalni. Stół drewniany, szklany, z blatem z płyty, a może stół metalowy, z blatem kamiennym? Każdy wybiera według swoich upodobań, ale jedno się nie zmienia od pokoleń.... to to, że stół codziennie zaprasza wokół siebie rodzinę, znajomych i zaprasza nas do rozmowy. Te ważne momenty, sytuacje zarówno w naszym życiu prywatnym, jak i biznesowym, często mają miejsce właśnie przy stole. Dlatego też wybór stołu jest bardzo istotny i jest nie lada wyzwaniem. Jeśli wybierzemy właściwy stół to przetrwa on lata i będzie świadkiem wielu wspaniałych rodzinnych chwil jak i zawodowych sukcesów. Aby tak się stało, należy wybrać solidne podstawy do stołów, które utrzymają blat i wszystko to, co się na nim znajdzie.

Niezawodną podstawą, która sprawi, że nie będziemy zważali czy za dużo na niego postawiliśmy, czy możemy na niego wejść i zawiesić na przykład firanki ;) , będzie to stelaż z metalu, stali malowanej proszkowo lub stali nierdzewnej bądź żeliwa. Metalowe podstawy do stołów to nowoczesne rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stanie się ozdobą wnętrza.

Stoły są prawdopodobnie najważniejszym meblem także w lokalu gastronomicznym. To można nim zawdzięczać to, iż goście mogą przy nim zasiąść, aby wspólnie celebrować, pracować czy się relaksować. Wiedząc o tym, gdyż każdego dnia sami z nich korzystamy, staramy się, by nasza oferta, nasze modele były funkcjonalne i stabilne.

Solidna i stabilna podstawa

Nowoczesna czy industrialna metalowa noga do stołu to użytkowy przedmiot, który niczym rzeźba może stać się centralnym punktem wnętrza. Chłód metalu w połączeniu z ciepłem drewna sprawia, że otrzymujemy niezwykle interesującą podstawę do stołu, a sumarycznie wyjątkowy stół. To ponadczasowe, a jednocześnie designerskie rozwiązanie, które wpisuje się w najnowsze trendy.

Metalowy stelaż do stolików

Metalowa podstawa jest uniwersalna, stąd stanowi podparcie nie tylko dla stołu, ale także dla ławy, stolika kawowego czy nawet biurka. Dzięki temu otwierają się kolejne możliwości aranżacji poszczególnych pomieszczeń domu: jadalni, kuchni czy salonu. Wykorzystanie nóg do stołów z metalową podstawą w kilku wnętrzach pozwoli stworzyć lub podkreślić spójność wnętrza.

Nasza oferta podstaw do stołu zawiera wiele modeli, które nawiązują do historii i klasycznego wystroju lokali gastronomicznych. Jednocześnie podążamy za trendami, proponując nowoczesne wzory. Jeśli oczekujesz od podstaw do stołów silnego nawiązania do tradycji i spuścizny najlepszych praktyk wzornictwa to dobrze trafiłeś!

Stół z blatem

Żeliwne, stalowe podstawy do stołów dają wiele możliwości, ponieważ stal w wyjątkowy sposób podkreśli blaty z drewna, szkła czy tworzywa. Wybierając jeden z dostępnych modeli, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter, powstaje indywidualna rzeźba stanowiąca ramę stołu i centralny punkt pomieszczenia, który przyciąga wzrok.

Dzięki  szerokiemu wyborowi, z łatwością dobierzesz takie podstawy, nogi do stołów, które dopełnią wizję lokalu. Oferowane modele wykonywane są z różnorodnych materiałów i wykończone w różnym stylu. Podstawy żeliwne do stołów, minimalistyczna czerń, przykuwający oko mosiądz czy połączenie metalu z drewnem to tylko niektóre z naszych propozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://kamilameble.pl/23-podstawy-do-stolu

Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz