czwartek, 1 lipca 2021

Krzesło SOULY Nowy Styl

Krzesła obrotowe czy krzesła biurowe to one często są przez nas poszukiwane i długo wyczekiwane, by spełniły nasze oczekiwania względem komfortowego i zdrowego siedzenia. O ile siedzenie nie jest do końca dla nas zdrowe, to przy użyciu odpowiedniego krzesła i jego funkcji może okazać się jednak pro zdrowotne.

Tu chciałbym przedstawić nowość na polskim rynku od maja 2021 roku - modele SOULY firmy Nowy Styl. Co cechuje ten model to przede wszystkim świetny wygląd, wyjątkowy komfort, konkurencyjność i ekologia zamknięte w jednym produkcie. Takie jest krzesło Souly!

Nowoczesne biuro podąża za wizjonerskimi pomysłami i wspólnymi wartościami. Patrzysz na krzesło, które uosabia doskonały design i kreatywne rozwiązania. W Souly udało się zawrzeć najbardziej pożądany zestaw cech. To idealne krzesło dla biur, w których głos zabiera kreatywność.

Souly powstało z dużą dozą świadomości ekologicznej. Zaprojektowane przez Oscara Buffona, który przywiązuje dużą wagę do ekologii, a następnie dopracowane przez specjalistów, którzy rozumieją znaczenie zrównoważonego rozwoju.

Souly to produkt, który uosabia podejście less-waste! Wyróżniamy 2 wersji modeli SOULY z uwagi na oparcie:

- Krzesło Souly UPH - tkanina tapicerska na oparciu wzmocniona od tyłu siatką Runner,

- Krzesło Souly MESH - dwa rodzaje siatki półtransparentnej.

Siatka MV na oparciu wykonana w 80% z poliestru z recyklingu. Zużyta lub zniszczona poduszka siedziska? Wymień samo siedzisko, nie całe krzesło. Zagłówek i podparcie lędźwi można dokupić, zamontować lub usunąć w dowolnym czasie. Komponenty łatwe do odseparowania, segregacji i utylizacji. Kompaktowe pakowanie umożliwiające wysyłkę kurierem, z użyciem minimalnej ilości plastiku.

Niezależnie od wzrostu, zagłówek podąża za potrzebami użytkownika. Jego wsparcie jest potrójne:

  • 11 pozycji na wysokość;
  • 20 mm regulacji głębokości;
  • 70° kąta pochylenia.

Podparcie lędźwi regulowane ręcznie, wykonane z miękkiego elastomeru. Jest łatwe do założenia i zdjęcia, bez użycia narzędzi.

NOWOŚĆ w krzesłach obrotowych - Siedzisko Souly jest szerokie i wyjątkowo wygodne, a pianka wylewana oraz opcjonalnie sprężyny kieszeniowe gwarantują trwałość i wytrzymałość.

 

 W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Pozdrawiamy,

Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz