środa, 7 marca 2012

MECHANIZM MULTIBLOCK

MECHANIZM MULTIBLOCK

W dniu dzisiejszym opisany zostanie mechanizm MULTIBLOCK. Jest to standardowy mechanizm stosowany w fotelach gabinetowych. Opisywany model jest bardzo wytrzymały i można zaliczyć go do tzw. mechanizmów ergonomicznych. 

Dodatkowym atutem mechanizmu MULTIBLOCK jest to, iż w 99% nadaje się do recyklingu (według karty środowiskowej producenta).

Charakteryzuje się następującymi funkcjami: 
» Możliwość swobodnego kołysania się
» Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku,
» Regulowana wysokość fotela,
» Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia,
» Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. po zwolnieniu blokady oparcie nie uderza gwałtownie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem nacisku wróci do pozycji wyjściowej.


Mechanizm MULTIBLOCK stosowany jest w takich modelach jak:
» fotel STAR,
» fotel SENATOR, 
» fotel ORION,

Przy wyborze fotela gabinetowego warto zwrócić uwagę nie tylko na mechanizm w nim zastosowany, lecz na profil oparcia, aby było widoczne wypuklenie pod odcinek lędźwiowy. Najlepiej oczywiście w salonie meblowym usiąść i wypróbować, tak aby wybrać komfortowy fotel gabinetowy dopasowany dla naszej sylwetki. 

W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, proszę o kontaktOdpowiem na wszystkie Państwa zapytania.

Pozdrawiam serdecznie,

e-mail: info@kamilameble.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz