wtorek, 13 marca 2012

MECHANIZM EPRON SYNCRON z regulacją głębokości siedziska


MECHANIZM EPRON SYNCRON z regulacją głębokości siedziska

Nowoczesny i niesamowicie trwały mechanizm o wielu, ergonomicznych funkcjach. Nowoczesny styl, komfort i charyzma - tak w skrócie można opisać prezentowany mechanizm EPRON SYNCRON z regulacją głębokości siedziska.

Krzesła i fotele biurowe z przedstawionym mechanizmem:


Do głównych funkcji opisywanego mechanizmu zaliczamy:
» Możliwość swobodnego kołysania się.
» Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
» Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
» Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
» Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika, po zwolnieniu blokady oparcie nie uderza gwałtownie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem nacisku wróci do pozycji wyjściowej.
» Regulowana głębokość siedziska, a więc jego odległość od oparcia. pomiędzy przednią krawędzią siedziska i częścią podkolanową powinna być zachowana 2 cm odległość, która chroni przed zmęczeniem i bólem nóg. ta funkcja pozwala na dopasowanie siedziska do potrzeb prawie wszystkich potencjalnych użytkowników.
» Regulowana wysokość krzesła.
» Up&Down – regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać je rękami i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby
jego kręgosłup był odpowiednio podparty.

Uważam, iż poszukując komfortowego i ergonomicznego fotela bądź krzesła biurowego warto zainwestować pieniądze na ten mechanizm. Nie tylko zaoszczędzimy na leczeniu naszego kręgosłupa, ale również będą zazdrościli go nam wszyscy ludzie. POLECAM! :)

Pozdrawiam serdecznie,

e-mail: info@kamilameble.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz