sobota, 17 marca 2012

Mechanizm DUETTO SYNCRON MPD-165

Mechanizm DUETTO SYNCRON MPD-165 solidny, mocny i wytrzymały tak można go w paru słowach opisać. Stosowany jest tylko i wyłącznie w ciężkich, solidnych i przeznaczonych do długiej pracy fotelach biurowych czy fotelach gabinetowych.

Do jego głównych funkcji zaliczamy:
» Możliwość swobodnego kołysania się.
» Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
» Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
» Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
» Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Po zwolnieniu blokady oparcie nie uderza gwałtownie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem nacisku wróci do pozycji wyjściowej.
» Regulowana wysokość krzesła.

Dodatkowym atutem jest to, iż według karty środowiskowej producenta, mechanizm ten w 98% nadaje się
do recyklingu.
Co idealnie pokazuje, iż kupując taki fotel gabinetowy dbamy również o środowisko co za tym idzie o przyszłość naszych dzieci!

Prezentowany mechanizm występuje w fotelach tj.:
- Fotel SONATA HRA 24/7 - z bardzo, ale to bardzo wytrzymałą tkaniną 24/7!,
- Fotel NEO LUX PL R1B.

Dla biznesmenów przesiadujących całymi dniami na fotelu i pragnących by wyglądał zawsze fantastycznie nawet po 7 latach użytkowania polecam z czystym sumieniem fotel SONATA HRA (z regulowanym zagłówkiem i tkaniną 24/7).


Pozdrawiam,
Kamila Meble

e-mail: info@kamilameble.pl
www.kamilameble.pl

1 komentarz:

  1. Polecam mechanizm do foteli biurowych!

    Kamila Meble
    www.kamilameble.pl

    OdpowiedzUsuń