środa, 14 marca 2012

MECHANIZM EPRON SYNCRON PLUS

MECHANIZM EPRON SYNCRON PLUS

Przedstawiany obecnie mechanizm jest nowocześniejszą, udoskonaloną wersją poprzednich mechanizmów z serii EPRON SYNCRON. Bardzo fajnym i innowacyjnym rozwiązaniem jest zmiana starego, opornego pokrętła służącego do regulacji siły oporu oparcia i siedziska na nową, małą i łatwą w obsłudze korbkę (znajduje się po prawej stronie osoby użytkującej).

To na tyle z małej ciekawostki. Przejdźmy teraz do głównych funkcji tego mechanizmu EPRON SYNCRON PLUS. Oczywiście główną zaletą jest fakt, iż według karty środowiskowej producenta, mechanizm ten w 98% nadaje się do recyklingu, co w dzisiejszych czasach odgrywa główną i najważniejszą rolę w dbałości o nasze środowisko.

Funkcje mechanizmu EPRON SYNCRON PLUS:
» Możliwość swobodnego kołysania się.
» Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
» Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
» Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
» Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. po zwolnieniu blokady oparcie nie uderza gwałtownie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem nacisku wróci do pozycji wyjściowej.
» Regulowana wysokość krzesła.

Do krzeseł i foteli biurowych wyposażonych w ten mechanizm zaliczamy przede wszystkim fotele z rodziny NEXT_U. Wytrzymałość i nowoczesność w jednym!

Polecam w 100%, gdyż sam z niego korzystam!
Pozdrawiam serdecznie,

e-mail: info@kamilameble.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz