czwartek, 8 marca 2012

MECHANIZM IBRA

MECHANIZM IBRA

Jeden z najbardziej ergonomicznych mechanizmów i jeden z moich ulubieńców - mechanizm IBRA. Jego twórca jednym słowem wiedział co dobre i to dodatkowo w rewelacyjnej cenie !!!
Krzesła biurowe wyposażone w opisywany mechanizm można niewiarygodnie komfortowo dopasować do sylwetki niemalże każdej osoby.

Funkcje mechanizmu IBRA:
» Możliwość swobodnego kołysania się,
» Możliwość niezależnych blokad oparcia i siedziska, w wybranej pozycji, umożliwia przyjęcie przez użytkownika odpowiedniej sylwetki, 
» Regulacja siły oporu siedziska, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia,
» Regulowana wysokość krzesła,
» Up&Down – regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać je rękami i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby jego kręgosłup był odpowiednio podparty.


Możliwość regulacji oddzielnie kąta odchylenia oparcia i siedziska sprawia niewiarygodny komfort i ergonomię. Dodatkowo stosowana grubsza gąbka w krzesłach biurowych z mechanizmem IBRA idealnie (poprzez regulację wysokości oparcia) wypycha i utrzymuje odcinek lędźwiowy. Co jest bardzo ważne dla naszego kręgosłupa!

Przykładowe krzesła biurowe wyposażone w mechanizm IBRA:

Cena krzeseł biurowych z mechanizmem IBRA już od 400 zł do 900 zł w zależności od wykorzystanych tkanin.

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić krzesła biurowe z mechanizmem IBRA, szczególnie w lepszej tkaninie OBAN.


Pozdrawiam,

e-mail: info@kamilameble.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz