piątek, 2 marca 2012

MECHANIZM KONTAKT

MECHANIZM KONTAKT

Na początku chciałbym bardzo podziękować za miłe i motywujące e-maile od Państwa. Oczywiście mechanizm to jedno w ergonomii, a wyprofilowane oparcie drugie. Uspokajam i obiecuję, gdy tylko skończę omawiać, opisywać wszystkie mechanizmy przejdę do pojedynczych foteli i krzeseł biurowych oferowanych przez firmę Kamila Meble.

W dniu dzisiejszym omówimy mechanizm KONTAKT. Mechanizm ten stosowany jest przede wszystkim w takich modelach jak: krzesło MIND czy krzesło WEBST@R. Cena krzeseł z mechanizmem KONTAKT waha się od około 250zł - 600zł.Do głównych funkcji tego mechanizmu zaliczamy:
- Możliwość blokady oparcia w 6 pozycjach, umożliwia przyjęcie odpowiedniej dla użytkownika pozycji.
- Up&Down – regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać je rękami i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby jego kręgosłup był odpowiednio podparty.
- Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. po zwolnieniu blokady oparcie nie uderza gwałtownie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem nacisku wróci do pozycji wyjściowej.
- Regulowana wysokość krzesła.


Pozdrawiam serdecznie,

e-mail: info@kamilameble.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz