piątek, 16 marca 2012

Mechanizm EPRON SYNCRON PLUS z regulacją głębokości siedziska

Kolejnym, a zarazem ostatnim mechanizmem z rodziny EPRON SYNCRON jest najnowocześniejszy i zarazem najbardziej funkcjonalny mechanizm EPRON SYNCRON PLUS z regulacją głębokości siedziska. Jego design robi wrażenie, a możliwości jakie posiada są niezastąpione dla zaspokojenia ergonomicznych potrzeb.

Funkcje mechanizmu EPRON SYNCRON PLUS z regulacją głębokości siedziska:
» Możliwość swobodnego kołysania się.
» Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
» Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
» Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
» Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Po zwolnieniu blokady oparcie nie uderza gwałtownie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem nacisku wróci do pozycji wyjściowej.
» Regulowana głębokość siedziska, a więc jego odległość od oparcia. Pomiędzy przednią krawędzią siedziska i częścią podkolanową powinna być zachowana 2 cm odległość, która chroni przed zmęczeniem i bólem nóg. Ta funkcja pozwala na dopasowanie siedziska do potrzeb prawie wszystkich potencjalnych użytkowników.
» Regulowana wysokość krzesła.

Fotele gabinetowe i krzesła biurowe wyposażone w prezentowany mechanizm:
ZDECYDOWANIE  POLECAM !!!
Pozdrawiam serdecznie,

e-mail: info@kamllameble.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz