wtorek, 3 sierpnia 2021

Obrotowe krzesła biurowe

Krzesła biurowe obrotowe

Obrotowe krzesła biurowe mają bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w pracy przy biurku, ale także podczas relaksu dla naszego ciała. Mimo specyficznej nazwy krzesła biurowe nie są zarezerwowane wyłącznie dla przestrzeni biurowych. Idealnie wpasowują się także do domu, mieszkania czy pokoju dzieci. Krzesła biurowe obrotowe to najkorzystniejsze rozwiazanie, by zapewnić komfort podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Ergonomiczne i dopasowane do kształtu kręgosłupa oparcie, regulacja wysokości oparcia i siedziska, regulacja wysuwu siedziska, zmiana kąta pochylenia oparcia czy regulacja zagłówka oraz koła, na których można się przemieszczać, bez konieczności wstawania z krzesła, umożliwiają wygodną pracę przez wiele godzin. Wszystkie oferowane przez nas obrotowe krzesła biurowe mają szeroki zakres regulacji, zarówno jeśli chodzi o wysokość, jak i pozycję oparcia.


Krzesło Xilium Duo-Back

Główne cechy krzeseł obrotowych

Zwykłe, podstawowe krzesła np. krzesło Prestige profil R3K2, ze względu na swoją konstrukcję i brak możliwości synchronicznych regulacji, nie są zalecane do wielogodzinnej (tj. 4-12h) pracy przy komputerze, a jedynie do 2h. Bardziej ergonomiczne biurowe krzesła obrotowe mają wiele zalet, wśród których najważniejszą jest ergonomia, profil i szereg regulacji, aby móc dopasować model do swojego ciała. Obrotowe krzesła biurowe umożliwiają ustawienie odpowiedniej wysokości siedziska, kąta nachylenia oparcia, regulację podłokietników, regulacje zagłówka. Niektóre modele wyposażone są w zagłówek, który odciąża kręgi szyjne. Wszystko to przekłada się na komfort użytkowania i dobre samopoczucie. Mając w domu dzieci lub młodzież, która dużo czasu spędza przy komputerze, warto zainteresować się fotelami biurowymi młodzieżowymi, które są dostosowane do ich potrzeb.

Wybierając między krzesłem tradycyjnym a obrotowym, warto zdecydować się na to drugie rozwiązanie. Ergonomiczne krzesła obrotowe mimo, iż kosztują nieco więcej, niż tradycyjne, a ich funkcjonalność jest nieporównywalnie wyższa. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Chętnie na nie odpowiemy oraz pomożemy dokonać właściwego wyboru krzesła - https://kamilameble.pl/content/4-kontakt

Pozdrawiamy,

Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz