piątek, 6 sierpnia 2021

Fotele biurowe

Fotele i krzesła biurowe obrotowe

Komfortowe, wygodne krzesło lub fotel biurowy to niezbędne wyposażenie każdego biura, pokoju, warsztatu czy laboratorium. Dobrze dobrany fotel odciąża plecy podczas pracy przy biurku, dbając o nasz kręgosłup. W naszej ofercie spotkach szeroki asortyment obrotowych foteli biurowych, a także komfortowe fotele dyrektorskie czy fotele ergonomiczne dopasowujące się do kształtu pleców np. fotel Xilium Duo-Backfotele siatkowe zapobiegające poceniu, a także fotele z regulowanymi podłokietnikami. Także sprawdzisz u nas fotele biurowe z zagłówkami lub bez niego, fotele obrotowe na kółkach lub krzesła z funkcją wysuwu siedziska - szczególnie polecana dla wysokich osób. Obrotowe fotele biurowe występują w eleganckich kolorach, wśród których dominuje czerń i odcienie szarości, ale też akcenty czerwone, pomarańczowe, niebieskie, brązowe czy zielone.


Stylowe fotele biurowe

Gabinetowy fotel biurowy to nie tylko mebel użytkowy, ale przede wszystkim pełni funkcję reprezentacyjną. Szukając stylowego fotelu do biura, warto zainteresować się fotelami Lynx, Nova, Linea, Xilium, Xenon, Veris, Souly, które łączą w sobie funkcjonalność z eleganckim designem. Nasze stylowe fotele biurowe trafiają do nie tylko do biur, ale też do wszelkiego rodzaju urzędów, kancelarii i innych pomieszczeń dodając im prestiżu.

Czym należy się kierować wybierając fotel biurowy?

Przede wszystkim należy sobie odpowiedzieć na pytanie, ile czasu spędzasz czasu przy komputerze, przy biurku? Jeżeli długo i bez przerwy jest są to 4 i więcej godzin to zakup odpowiedniego fotela biurowego jest koniecznością. Model powinien być ergonomiczny i zapewniać właściwą postawę kręgosłupa. Przy wyborze fotela biurowego należy zwrócić uwagę na wyprofilowanie oparcia, głębokość siedziska oraz jego wysokość (szczególnie dla osób niskich czy zachowają kąt 90 stopni pod kolanem w najniższej pozycji. Nowoczesne fotele biurowe wyposażone są w podnośnik gazowy, dzięki któremu możliwe jest dopasowanie wysokości siedziska, ale nie zawsze możemy uzyskać tą najniższą wymaganą przez nas wysokość. Podczas długiej pracy przy biurku doskonale sprawdzają się fotele biurowe z zagłówkiem. W czasie wielogodzinnej pracy przy komputerze bardzo obciążona jest szyja. Zagłówek pozwala oprzeć głowę (warto skorzystać z tego choć na chwilę pozwalając odpocząć na naszych mięśni utrzymujących głowę), powodując odprężenie kręgów szyjnych. Ergonomiczne krzesło, wraz z biurkiem o odpowiednio dobranej wysokości (bądź polecamy biurka regulowane np. biuro regulowane eUP2) tworzą wygodne i bezpieczne dla zdrowia miejsce do pracy.

 

Krzesło SOULY UPH 

 

Produkty fotele biurowe - to nasza domena! Zapraszamy!

 

Pozdrawiamy,

Kamila MebleBrak komentarzy:

Prześlij komentarz