poniedziałek, 23 sierpnia 2021

Fotel LIMA LH11 - B-Group Bakun

Ponadprzeciętny, nietuzinkowy, prestiżowy, ergonomiczny... tak i wiele wiele innych przymiotników można użyć określając fotel z serii LIMA. Wygląda i prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Co prawda nie jest to fotel jak krzesła obrotowe do ciągłej 8 czy 12h pracy przy biurku, ale przy odpowiednich przerwach sprawdza się idealnie. Wizualnie robi wrażenie - idealny do gabinetu czy biura Prezesa!


Fotel LIMA to nie tylko fotel gabinetowy, ale to narzędzie pracy, na którym się także zrelaksujesz i poczujesz wysoki komfort użytkowania. Fotel obrotowy z serii LIMA występuje w dwóch wersjach LIMA LH11 z wysokim oparciem, z zagłówkiem oraz wersji LOW o niższym oparciu - fotel LIMA LL11. Fotel gabinetowy to w tym przypadku zaskakująca odmiana proporcji, które tworzą łączną całość prestiżu i wygody. 

LIMA to kolekcja odpowiednia dla dowolnej kombinacji. Pozwolą na doskonałe wypełnienie przestrzeni gabinetu w dowolnej konfiguracji. LIMA to perfekcyjna linia konstrukcji, wygoda oraz nasz pomysł na przedsiębiorczość niedrogiego luksusu.

Pozdrawiamy,

Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz