sobota, 2 lipca 2022

Podstawy do stołu nogi do stolików restauracji kawiarni czy hotelu

Podstawa stołu ma bardzo ważne zadanie. Po pierwsze musi utrzymać blat i wszystko to, co się na nim znajdzie. Tym samym powinna być solidna, bezpieczna dla użytkownika i wyprodukowana z dbałością o szczegóły. Drugim elementem, nie mniej ważnym, jest jej wygląd. Dzięki szerokiemu wyborowi na naszej stronie, z pewnością znajdziesz konkretny model, który spełni Twoje oczekiwania.

Stół solidny z żeliwną, dekoracyjną podstawą 3 lub 4 -ramienną. Kolumna żeliwna lub z drewna bukowego do wyboru. Dostępna w dwóch wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. W przypadku podstawy 3- ramiennej, proponujemy zastosowanie blatu okrągłego, a o 4 nogach do blatów kwadratowych czy prostokątnych. Podstawy BISStół z płaską podstawą z coverem z prawdziwego mosiądzu, w trzech charakterystycznych wykończeniach - to rodzina podstaw BRASS . Kolumna mosiężna, stalowa lub drewniana. Całość zabezpieczana bezbarwnym lakierem proszkowym. Nóżki regulowane w standardzie. Łączy się z rożnymi blatami. Najlepiej prezentuje się z blatami kamiennymi lub imitującymi kamień naturalny.


Autorski stół z podstawą stalową o wyjątkowym, nieco industrialnym wzornictwie. Wykończenie lakierem proszkowym. Dostępny w trzech wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. Do podstawy 3- ramiennej sugerujemy zastosowanie blatu okrągłego. Dostępny w wersji zewnętrznej na taras (zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi) lub do wewnątrz pomieszczeń. Podstawy CONTI .Stół podstawą krzyżową lub rozłączną. Kolumny stalowe lakierowane, ze stali nierdzewnej polerowanej lub szczotkowanej oraz z drewna. Dostępne w różnych wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. W przypadku podstaw rozłącznych można stosować do dużych rozmiarów blatów, tworząc stoły konferencyjne. Dostępne w wersji zewnętrznej. Podstawy FLAT GH .


Najbardziej popularna podstawa do stołu. Stół z płaską podstawą stalową, lakierowaną proszkowo. Kolumna stalowa, lakierowana lub drewniana, w trzech wysokościach. Podstawa występuje w wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna w wielu wymiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami o rożnych kształtach i wzorach. Sugerujemy blat z laminatu kompaktowego. Dostępny w wersji na zewnątrz. Podstawy FLAT .

 

Stół z płaską podstawą stalową. Pokrywa bazy oraz kolumna wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej, szczotkowanej lub lakierowanej. Występuje również z kolumną drewnianą. Dostępny w trzech wysokościach i wielu kształtach. Podstawa występuje w wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna w wielu wymiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami o różnych rozmiarach i wykończeniu. Dostępny w wersji zewnętrznej. Podstawy FLAT INOX .

Stół z podstawą stalową, lakierowaną proszkowo o zaokrąglonym kształcie. Kolumna o małym przekroju, stalowa, lakierowana. Dostępna w trzech wysokościach. Podstawa występuje w wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna w wielu wymiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnym wykończeniu. Dostępny w wersji na zewnątrz. Podstawy OVAL .


Stolik o podstawie krzyżowej, lekki w swoim wyglądzie. Lakierowany proszkowo. Dostępny w trzech wysokościach. Produkowany w kilku rozmiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Odpowiedni do blatów o różnych wymiarach i wykończeniu. Najlepiej prezentuje się z blatami z laminatu kompaktowego. Dostępny w wersji na zewnątrz. Podstawy PLUS .


Stół z profili stalowych o wzornictwie nawiązującym do lat 60-tych. Lakierowany proszkowo. Występuje w trzech wysokościach. Dostępny w kilku wielkościach. Stosowany do blatów okrągłych, kwadratowych i prostokątnych. Regulowane nóżki w standardzie. Dostępny w wersji na zewnątrz. Nogi do stołu YETI 
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą podstawy do stołu

 

Pozdrawiamy,

Zespół Kamila Meble

www.kamilameble.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz