czwartek, 14 lipca 2022

Krzesło WithME Nowy Styl

Model WithME nie jest typowym krzesłem biurowym. Bądźmy szczerzy. Jego wyjątkowość polega na tym, że odzwierciedla w stu procentach nową dynamikę pracy charakteryzującą się wzrostem popularności pracy hybrydowej, nierzadko w stylu agile. Ludzie zaczęli traktować swoje biura raczej jako miejsca do prowadzenia spotkań, możliwości co-workingu oraz dokonywania ważnych ustaleń.

WithME współtworzy nowe zwyczaje biurowe uosabiając ducha pracy zespołowej.

Krzesło WithME wychyla się w płaszczyźnie przód-tył o kąt 24°. Oparcie można zablokować w pozycji pionowej, ale warto pamiętać, że odblokowane oparcie jest najkorzystniejsze dla zdrowia.

Stopień innowacyjności tej koncepcji, opartej o technologię inteligentnych materiałów, pozwala od pierwszego momentu zareagować krzesłu na wagę i posturę użytkownika.

Siedząc na WithME, zapomnij o ograniczeniach!
- mnóstwo przestrzeni, aby swobodnie pochylić się lub odwrócić spontanicznie do współpracowników
- elastyczna, lecz wytrzymała konstrukcja dla zapewnienia zdrowego dynamicznego siedzenia
- profilowane oparcie wspierające kręgosłup, szczególnie w części lędźwiowej
- ażurowe oparcie zapewniające przyjemną cyrkulację powietrza

Nowa kultura pracy zdecydowanie promuje działania zespołowe, mobilność i gotowość do szybkiego przełączania się pomiędzy tematami, ludźmi i miejscami spotkań. WithME doskonale rozumie ten trend i pozwala każdemu użytkownikowi doświadczyć zaawansowanej ergonomii i komfortu bez dokonywania jakichkolwiek regulacji krzesła. WithME perfekcyjnie wpisuje się w przestrzenie, w których kluczową rolę odgrywają interakcje.


WithME zasługuje na miano krzesła o wysokim IQ. Jest w pełni ergonomiczne i zaawansowane technologicznie nie posiadając jednocześnie konwencjonalnego mechanizmu pod siedziskiem.

Standardowe rozwiązanie z użyciem metalowych sprężyn zostało zastąpione w tym wypadku opatentowanym rozwiązaniem konstrukcyjnym, w którego dolnej części zastosowano element poprzeczny działający na zasadzie wałka skrętnego, zapewniającego wysoce komfortowy zakres ruchu. Sposób działania krzesła i siła oporu oparcia powiązane są ściśle z wagą użytkownika, bezobsługowo dopasowując się do niej.

Jak postrzegamy WithME w dłuższej perspektywie? Jako przyjazne użytkownikowi, zrównoważone i gotowe, by służyć przez całe lata.

- łatwy montaż w kilka minut
- tapicerka siedziska montowana za pomocą sznurka, łatwa do ściągnięcia i wyprania,
- kluczowe elementy konstrukcji wykonane z elastycznego syntetyku, który jest jednocześnie miły w dotyku i łatwo zmywalny
- zdejmowalna nakładka tapicerowana na oparcie dla szybkiej adaptacji krzesła do własnych oczekiwań i pory roku
- krótka lista surowców ułatwiająca właściwą utylizację
- pudełko kartonowe z uchwytami dla wygodnego przenoszenia

WithME jest dziełem totalnie przemyślanego designu, skupionego na korzyści finalnego użytkownika. Zgrabna filigranowa sylwetka, obietnica ergonomii oraz lekkość dająca wielki potencjał spotykają się właśnie tutaj. Nic nie jest pozostawione przypadkowym zbiegom okoliczności. Nie ma dróg na skróty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz