sobota, 9 lipca 2022

Fotel dla prezesa – jak urządzić gabinet biurowy

Urządzając dom zazwyczaj myślimy o wygodzie i jakości, funkcjonalności oraz o wyglądzie wybieranych mebli.Chcemy, aby nasz dom był miejscem, w którym będziemy najlepiej odpoczywać i do którego z chęcią będziemy wracać czując komfort i bezpieczeństwo.

Dlatego przestrzeń biurową powinniśmy potraktować w ten sam sposób, bo to właśnie tutaj spędzamy dużo jak nie większość naszego czasu. W pracy podejmujemy ciężkie decyzje, musimy się skupić na wyznaczonych celach, a dzięki dobrze dobranym meblom do gabinetu praca stanie się przyjemnością. Zwłaszcza jest to bardzo ważne przy wyborze fotelu dla prezesa.

Podpowiemy jak urządzić nowoczesny gabinet, jak wybrać stylowy fotel biurowy czy ekskluzywne fotele gabinetowe, wybór ma znaczenie!

                                                        Krzesło Xilium DUO-BACK 
                                                        Biurko eUP3 regulowane

Jaki powinien być fotel do gabinetu prezesa

Istotnym elementem w biurze są meble, które nie tylko służą naszemu komfortowi, ale również stają się wizytówką naszej firmy. Szczególną uwagę należy poświęcić fotelowi dla prezesa i wybrać stylowe krzesło biurowe. Nowoczesny i elegancki design fotela będzie ozdobą każdego gabinetu.

Fotel biurowy to bardzo ważny element w pracy i powinien być indywidualnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Przede wszystkim musi być wygodny z dobrym profilem oparcia, gdyż tylko takie krzesło zadba o to, aby przez cały dzień siedzenia nasz kręgosłup odpoczywał. 

                                                               Krzesło X-Line

Fotel prezesa powinien posiadać funkcje takie jak:
- możliwość regulacji wysokości (nie tylko siedziska, ale miła opcja to także regulacja wysokości oparcia i zagłówka),
- wygodne siedzisko,
- podparcie w odcinku lędźwiowym, odcinku szyjnym oraz łopatkach,
- regulowane podłokietniki (dobrze jakby była możliwość regulacji także nakładek podłokietników przód-tył - pozwala to na bliższe pojechanie do blatu biurka - ważne podczas pisania na papierze),
- dodatkowa funkcja to mechanizm synchroniczny, który dopasowuje się do ruchów użytkownika.

Wyżej wymienione ustawienia pozwalają dopasować fotel tak, aby zapewniał on odpowiednie podparcie na naszych pleców i odciążył mięśnie karku i przedramion.

Zakup fotela obrotowego jest dość trudnym zadaniem, gdyż na rynku istnieje dużo modeli w różnych cenach. Warto więc dokładnie sprawdzić wszystkie możliwości i przemyśleć zakup.

 

Elegancki fotel biurowy dla prezesa – czy jest to możliwe?


Stanowisko prezesa to także miejsce, gdzie do gabinetu będą zapraszani Klienci, Goście czy Współpracownicy, którzy zdecydowanie będą zwracać uwagę na gust i wygląd biura. Dlatego tak ważnym elementem jest elegancki i luksusowy fotel biurowy. Taki mebel może pomóc wizerunkowi firmy, pokazując dbałość o szczegóły i dobry gust.
                                                               Fotel Chester HRU
 

Przy wyborze fotela trzeba zwrócić uwagę na trzy główne czynniki – styl, wygląd oraz ergonomię. Wszystkie te cechy można połączyć ze sobą i wówczas śmiało będzie można nazwać nasz nowy mebel fotelem biurowy premium!

Fotel prezesa skórzany czy drewniany – jakie są obecnie trendy


Szukając fotela dla prezesa warto zwrócić uwagę na wysokojakościowe tkaniny. Na rynku znajduje się duża liczba producentów mebli biurowych, którzy oferują szeroki wachlarz tkanin obiciowych. Dzięki takiej możliwość wyboru, fotel stanie się piękną ozdobą gabinetu.

Wśród luksusowych materiałów wyróżnić możemy welwet, tapicerki Synergy (wełniane) czy skórę naturalną licową, a także designerskie fotele z drewnianym wykończeniem siedziska i oparcia.

Fotel prezesa skórzany jest klasycznym wyborem i często czujemy się w nim bardzo komfortowo. Skóra sprawia, że podłokietniki, siedzisko oraz oparcie idealnie układają się do ciała. Fotele ze skóry naturalnej charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością oraz są łatwe w utrzymaniu czystości. Fotele gabinetowe skórzane pasują prawie do wszystkiego i cały czas są chętnie wybierane. 

 

                                                                     Fotele LYNX

Zapraszamy,

Kamila Meble

www.kamilameble.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz