wtorek, 26 lipca 2022

Krzesło XiliumG Red Edition and Blue Edition Nowy Styl

Krzesło gamingowe XiliumG to znacznie więcej niż krzesło biurowe. To partner twojego sukcesu i pewna inwestycja ze względu na jego funkcjonalność i trwałość. Model Xilium G Nowy Styl to także narzędzie pracy, dzięki któremu możesz najszybciej i najprościej podnieść znacząco komfort pracy swoich pracowników. Bo nieergonomiczne krzesło to jedna z pięciu najczęściej wskazywanych wad współczesnych biur czy miejsc dla graczy. Dodatkowo została zaprojektowana nowa linia na zaawansowane krzesła gamingowe, krzesła dla Gracza zarówno profesjonalnego jak i amatora - to seria XiliumG firmy Nowy Styl:

- krzesło Xilium Red Edition

- Krzesło Xilium Blue Edition

 


Zakres regulacji: regulacja wysokości 60mm, 7 pozycji blokady, regulacja głębokości 20 mm (uzyskiwana poprzez regulację wysokości zagłówka), obrót zagłówka 96st.

Oparcie Duo-Back składa się z dwóch symetrycznych części, zamontowanych na ruchomych łącznikach, co sprawia, że nie uciska bezpośrednio na kręgi i dyski oraz obniża ucisk kręgosłupa do 50%. Oparcie Duo Back spełnia funkcję podparcia pleców oraz lędźwi. Daje charakterystyczny efekt „otulenia” i podąża za ruchami użytkownika.

Opcje oparcia Duo-Back : odchylenie oparcia do 30°, regulacja wysokości do 110mm i blokada w 12 pozycjach, możliwość zablokowania oparcia w 5 pozycjach, regulacja siły oporu oparcia za pomocą pokrętła dostosowana do wagi użytkownika w zakresie 45 150 kg , funkcja Anti Shock.

Nasza opatentowana funkcja ruchu oparcia X-MOVE (XV) umożliwia dynamiczny ruch na boki oraz siedzenie w różnych pozycjach. Funkcja jest dostępna w standardzie ponieważ wierzymy, że najzdrowsze siedzenie to dynamiczne siedzenie. Najlepszą pozycją siedzenia jest ta następna.

Podłokietniki XD (R55) dedykowane są do częstej pracy na klawiaturze komputera oraz do pracy z urządzeniami mobilnymi. Zakres regulacji podłokietników: wysokość 100 mm, regulacja szerokości 25 mm w jedną stronę (zakres całkowity 50 mm), ruch nakładki przód / tył 40 mm, obrót nakładki dwa punkty obrotu : przedni 360°, tylny zapewnia obrót o 30 na zewnątrz oraz 60 do wewnątrz (całkowity zakres 90st.

Mechanizm synchroniczny SY1-ST pozostałe funkcje:

– możliwość swobodnego kołysania się,

– synchroniczne odchylenie oparcia i siedziska w stosunku 2,5:1

– regulacja głębokości siedziska 100 mm + 20 mm uzyskiwane poprzez regulację wysokości oparcia

– płynna regulacja wysokości krzesła za pomocą podnośnika pneumatycznego.

XiliumG jest gamingową wersją zaawansowanego krzesła biurowego Xilium . Jesteśmy pewni, że ta technologia może być odpowiedzią na potrzeby graczy. XiliumG było inspirowane zawodnikami e-sportowymi , ich potrzebami i dolegliwościami, spowodowanymi długimi godzinami siedzenia. Dzięki temu nasze krzesło gamingowe jest idealne dla KAŻDEGO!

XiliumG został stworzony z myślą o osobach, które: dużo siedzą w ciągu dnia oczekują wysokiej jakości i ergonomicznego krzesła na lata nie chcą mieć masywnego i ciężkiego fotela gamingowego lubią gamingowe klimaty.

XiliumG podczas regulacji ustawień może się powiększyć lub zmaleć aż o 30%. Krzesło można dopasować do różnych wymiarów użytkowników. Dedykowane dla osób o wadze 45-150kg. 

Aż 96% elementów krzesła nadaje się do recyklingu. Poduszki siedziska i oparcia są łatwe do zdemontowania, co ułatwia czyszczenie tapicerki. XiliumG jest produktem wysokiej jakości, dlatego dajemy na niego 5 lat gwarancji.

Krzesło XiliumG, powstało w wyniku szczegółowo zaplanowanego procesu projektowego i wdrożeniowego. Tak powstało krzesło, łączące w sobie wszystkie unikalne cechy idealnego krzesła biurowego i spełnia najwyższe wymagania inwestora, architekta i pracownika. Modele Xilium to wysoce ergonomiczne krzesło, które wspiera dynamiczne sposoby siedzenia przyczyniając się do większego zadowolenia pracowników i lepszej efektywności pracy.

W 100% polecamy modele z serii Xilium!

Kamila Meble

www.kamilameble.pl 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz