piątek, 1 lipca 2022

Biurko z regulacją wysokości eUP3 Nowy Styl

Nasze ciała nie są przystosowane do siedzenia przez cały dzień, dlatego bardzo ważne jest, abyśmy często zmieniali swoją pozycję podczas pracy.
Poznaj regulowane biurka eUP i znajdź zdrowszy sposób na spędzanie dnia w biurze. Zmieniaj pozycję kiedy tylko chcesz, pracuj lepiej i żyj zdrowiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zrób sobie przerwę od swojego krzesła!

Możliwość szybkiej i swobodnej zmiany wysokości blatu biurka wpływa zarówno na nasze zdrowie jak i komfort oraz wydajność wykonywanej pracy.

Nowoczesne biurko eUP3 to regulowane biurko z funkcją pamięci wysokości. Biurko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 650mm, około: 620-1270 mm o podstawie typu "T". Uniwersalna konstrukcja biurek eUP pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego projektu biura, a szeroka paleta kolorystyczna pozwoli wybrać Ci kolor blatu, który odzwierciedla Twój charakter lub zajmowane stanowisko.

Nowoczesne biurko eUP 3 pozwala na wybór wymiaru blatu biurka o głębokości 75cm. 80cm lub 90cm oraz jego długości 120cm, 140cm, 160cm lub 180cm. Możemy wybrać dowolny kolor blatu z dostępnej palety płyt oraz kolor regulowanego stelaża: czarny, biały lub Alu-siwy. Grubość blatu 19mm lub 25mm w zależności od wybranego koloru płyty/blatu z udźwigiem do 80kg oraz gwarancją 5-letnią na biurko!!!

Podstawa Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 650 mm (eUP 3). Noga składa się z trzysegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm, 60 × 60 mm, 50 × 50 mm, zwężająca się od dołu do góry, stopa wyposażona w stopki poziomujące w zakresie + 10 mm. Każda kolumna wyposażona jest w napęd, połączony z modułem sterującym.

Biurko posiada funkcję antykolizji przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość.

Możliwość zamówienia biurka z przepustem na kable tj. do wyboru na życzenie:

- Przelotki kwadratowe – wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze aluminium (AU), białym (W) i czarnym (B). Wymiar przelotki: 90 × 90 mm. Wymiar otworu: Ø 80 mm.

- Przelotka prostokątna ze szczotką – wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor aluminium (AL), biały (WH) lub czarny (BL). Wymiar przelotki: 300 × 130 mm. Wymiar otworu: 280 × 110 mm.

Panel sterowania do regulacji wysokości: panel sterujący z wyświetlaczem i funkcją pamięci (dla 3 wysokości).

 

Polecamy,

Kamila Meble

www.kamilameble.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz