wtorek, 27 lipca 2021

Krzesła obrotowe

Wyposażając biuro czy pokój dzienny należy mieć na uwadze komfort wszystkich użytkowników biura czy domu, mieszkania. Tu najważniejszy będzie wybór odpowiedniego wyposażania. Praca czy nauka w domu to dwa elementy życia człowieka, gdzie najważniejsza jest wygoda, komfort, bezpieczeństwo i odpowiednie zadbanie o zdrowie. Biuro czy pokój nastolatka, w dużej mierze służący do relaksu i nauki, to miejsca z pozoru o chłodnym charakterze. Odpowiednio dobrane meble w ciekawej kolorystyce i o profesjonalnym wykończeniu, zapewnią spokój i harmonię użytkowania. Tylko wtedy efekty pracy oraz nauki będą zadowalające. 

Fotele biurowe jako element wyposażenia biura

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia biura, są oczywiście biurka. W ofercie Kamila Meble znajdziemy biurka klasyczne na nogach płytowych oraz bardziej wyszukane z możliwością regulacji wysokości np. biurko eUP2 , czy różnymi dodatkami jak półka na klawiaturę, kontenery biurowe - służące do kompleksowego przechowywania wszystkich ważnych dokumentów czy przyborów do nauki. Kontenery biurowe, to głównie szafki z szufladami, głównie zamykane na klucz (ważne w kontekście RODO dla firm), w których pomieścić można wszelkie niezbędne dokumenty. Klasyczne kontenery metalowe lub z płyty, to idealne zestawienie z biurkami. Taki komplet pozwala na zachowanie ładu i porządku w miejscu pracy. 
 
 
Posiadając wybrane biurko i odpowiedni kontener biurowy, można śmiało pomyśleć o pozostałych elementach. Krzesła biurowe z aluminium polerowanego podstawą pięcioramienną to eleganckie i wytrzymałe krzesła obrotowe. W ofercie znajdziemy tapicerowane krzesła z jasną eko-skórą, a także klasyczne - czarne, czy tapicerowane tkaniną materiałową łatwą w czyszczeniu czy o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dostępna jest także skórzana tapicerka (skóra licowa czy skóra dwoina) jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. 
Dodatkowo regulowane podłokietniki zapewnią prawidłowe utrzymanie postawy i zapobiegają przed zaokrąglaniem się pleców / łopatek. Poza tradycyjnymi czy ergonomicznymi krzesłami proponujemy fotele obrotowe. To produkty z szerokimi, tapicerowanymi siedziskami z eko-skóry, imitacji skóry o wysokich parametrach wytrzymałościowych, antybakteryjne, skórami naturalnymi czy standardowymi materiałowymi. Komfort i wygodę użytkowania zapewniają pneumatyczne regulacje siedziska, regulacja wysuwu siedziska a także regulowane oparcie z regulowanym zagłówkiem. 

Fotele obrotowe - komfort i elegancja

Fotele obrotowe to bardzo często używane i użytkowane elementy biura czy pokoju, więc warto zadbać o swoje zdrowie dokonując najwłaściwszy wybór pod swoje parametry. Oferowane fotele obrotowe posiadają tapicerowane podłokietniki, co zapewnia komfortowe i stabilne podparcie przedramion i łokci podczas pracy. Wiele osób nie zwraca na to uwagi i zamawia zazwyczaj zwykłe, tańsze podłokietniki, a one tak naprawdę mają bardzo duży wpływ na naszą sylwetkę, postawę, na nasz kręgosłup. Dodatkowo ważnym aspektem są także zastosowane kółka. Mogą być wykonane z tworzywa lub ze specjalną otoczką, która sprawia, że kółka nie rysują podłogi i jeżdżą ciszej.
 
Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu,
Zespół Kamila Meble


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz