środa, 1 lipca 2020

Biurko eUP 2 elektrycznie regulowane na wysokość

POTRZEBA
W obecnym okresie coraz częściej stanowiska pracy zostają przenoszone do domu. Coraz więcej pracujemy zdalnie w trybie home-office. W związku z tym na rynku pojawiło się zapotrzebowanie nie tylko na ergonomiczne krzesła, ale i na regulowane biurka jako uzupełnienie stanowiska pracy dla ludzi pracujących w biurach domowych.

KONCEPCJA
Nasze pokoje często przekształcają się w biuro w związku z tym na rynku pojawiło się zapotrzebowanie nie tylko na ergonomiczne krzesła, ale i na estetyczne, nowoczesne i regulowane biurka, które nie tylko uzupełnią aranżacje ale spełnią funkcje ergonomiczne.
ZAŁOŻENIA
Większość z nas siedzi za dużo, a nasze ciała nie zostały stworzone do siedzenia przez cały dzień. Dlatego bardzo ważne jest abyśmy zmienili swoje zachowanie w czasie pracy. Szukamy zdrowszych sposób pracy i metod na zmianę pozycji. Praca o charakterze biurowym zmienia się z pracy siedzącej na siedząco-stojącą. Trend ten zdobywa popularność na całym świecie. Coraz więcej biur ma charakter aktywny. W tym celu do aranżacji używamy biurek z funkcją regulacji wysokości blatu.
Główne cechy charakterystyczne regulowanego biurka eUP2 :
Blat biurka eUP2:
Blaty stałe, wykonane z płyty wiórowej dwustronnie melaminowanej (MFC), grubość blatu: 19 mm, obrzeże 2 mm klejone. Regulowany na wysokość w zakresie: 694 mm – 1194 mm.
Kształt blatu prostokątny w zakresie wymiarów:
- głębokość: 700mm lub 800mm,
- szerokość: 1200mm, 1400mm lub 1600mm.
Podstawa biurko eUP2:
Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm, noga składa się z dwusegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm i 60 × 60 mm, zwężająca się od dołu do góry, stopa wyposażona w stopki poziomujące w zakresie + 10 mm. Każda kolumna wyposażona jest w napęd, połączony z modułem sterującym. Panel sterowania do regulacji wysokości: przycisk regulacji góra / dół.
Rama teleskopowa: regulacja w zakresie 1200 –1600 mm. Opcje wykończenia: malowana proszkowo na kolor White aluminium (RAL 9006), Jet black (RAL 9005) lub Pure white (RAL 9010).
FUNKCJA ANTYKOLIZJI
- przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość. Funkcja dostępna w standardzie w biurku eUP2.
PARAMETRY TECHNICZNE KOLUMNY
- technologia Anti-Colision, zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu, łagodny start-stop, płynny ruch góra / dół, prędkość podnoszenia 36 mm / s, hałas < 50 dB, zużycie energii w trybie czuwania: 0,3 W, udźwig 80 kg dla blatu / dwie kolumny, układ napędowy na prąd stały.
Polecamy,
Zespół Kamila Meble


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz