piątek, 17 lipca 2020

Fotele biurowe obrotowe


W naszej ofercie znajdą Państwo fotele biurowe obrotowe, mniej i bardziej zaawansowane funkcyjne, a także co istotne dostosowane pod kątem ergonomii pracy przy biurku. Za pośrednictwem funkcji jakie posiadają fotele obrotowe można zapewnić sobie prawidłową postawę i właściwe ułożenie kręgosłupa, co jest bardzo ważne dla każdego z nas, a przecież dotyczy to naszego zdrowia, więc zadbaj o siebie! 
Fotele posiadają wygodne podłokietniki, czyli takie podpórki pod łokcie i przedramiona, aby nasze plecy nie zaokrąglały się i trzymały prostą postawę, a także regulowaną wysokość siedzisk oraz w wybranych modelach możliwość wysuwu siedziska. Modele obrotowe stanowią właściwe oparcie dla ciała człowieka. Wybierając fotele menadżerskie, będzie nam się wygodniej pracowało, aniżeli na zwyczajnym, prostym krześle.


Fotele biurowe obrotowe  są także dobrym rozwiązaniem dla uczniów i studentów, którzy spędzają długie godziny przy komputerze, laptopie czy tablecie, a także nad książkami, pisaniem prac licencjackich czy magisterskich. Dziecko czy nastolatek może przybrać na nich komfortową pozycję przy biurku. W naszej ofercie można zobaczyć także meble biurowe, które pozwolą na wyposażenie chociażby gabinetu dyrektora czy też sekretariatu w szkole podstawowej, średniej, technikum, liceum czy w szkole wyższej. 
Meble biurowe powinny być funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów tj. chociażby boczna okleina w blatach nie powinno to być zwykłe PCV a gruby i odporny na uderzenia ABS 2mm. Wysokie wymagania spełniają także wszystkie sprzedawane przez nas fotele menadżerskie i krzesła biurowez gwarancją od 2 do 5 lat! 
Nasze modele występujące w szerokiej i bardzo obszernej palecie kolorów i wzorów. Zostały zaprojektowane i wdrożone do oferty z myślą o wygodzie i jakości korzystania przez użytkowników, którymi mogą być m.in. pracownicy, kierownicy, menadżerowie, dyrektorzy, prezesi jak również uczniowie i studenci czy pracownicy sekretariatu czy recepcji.
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą nie tylko na meble biurowe, ale także na podstawy do stołów, sofy i fotele do poczekalni, krzesła drewniane czy hokery barowe (wysokie krzesła barowe).

Pozdrawiamy.
Zespół Kamila Meble


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz