poniedziałek, 29 czerwca 2020

Ławka CLOUD CL10 CL20 CL30 - Kamila Meble

Prezentowane dziś ławki do poczekalni to jedne z najpopularniejszych tapicerowanych ławek do pomieszczeń użyteczności publicznej jak recepcje, szpitale czy poradnie i przychodnie. Ławki CLOUD to solidne i wytrzymałem a także stabilne ławki dla jednej, dwóch czy trzech osób. Wykonane na metalowych nogach malowanych proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy lub chromowane.  

Ławki CLOUD do wnętrz użyteczności publicznej polecamy w wykonaniu imitacji skóry Valencia. Jest to tapicerka o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych, antybakteryjna i co najważniejsze łatwa w utrzymaniu czystości. Z czystym sumieniem możemy ją polecić w użytkowaniu na wiele lat. 
CLOUD - to nic innego jak system siedzisk do którego zalicza się fotel CLOUD CL12 oraz ławka CLOUD CL20 (dwuosobowa) i  ławka CLOUD CL30 - trzyosobowa. Wszystkie wersje występują z podłokietnikami jak i bez nich - w zależności od potrzeb. 
Ławka Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz. Za pomocą łączników w prosty i łatwy sposób możesz połączyć ławki Cloud w długą kilku metrową ławkę!
W rodzinie CLOUD znajdują się także stoliki kawowe CLOUD odpowiednie do ławek. Stelaż zachowany w identycznej linii jak nogi ławek. Stoliki wykonywane w standardzie w 2 wymiarach 90x60 lub 120x60cm oraz w dwóch wysokościach h-55cm lub h-67cm .

Polecamy!
Zespół Kamila Meble

1 komentarz:

  1. Ławki miejskie są nieodzownym elementem każdej przestrzeni publicznej, oferując mieszkańcom miejsca do odpoczynku i spotkań społecznych. Wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie, te ławki są dostępne w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne, aby pasować do charakteru różnych środowisk miejskich. Ich strategiczne rozmieszczenie w parkach, przy ulicach i w innych przestrzeniach publicznych znacząco wpływa na poprawę komfortu życia miejskiego.

    OdpowiedzUsuń