piątek, 31 lipca 2020

Krzesło VIDEN HRUA FS - krzesło ergonomiczne

Prezentowany model Viden HRUA to krzesło obrotowe o niespotykanej linii. Na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny, ale kiedy zdecydujemy się na niego usiąść wydaje się być idealny! To głównie zasługa głównie oparciu, które jest doskonale profilowane pod kształt kręgosłupa oraz niemalże idealny zagłówek, który podpiera nasz odcinek szyjny jak żaden inny model obrotowy. Naprawdę parametry wysuwu zagłówka z profilem oparcia są niemalże idealne. Komfort siedzenia na krześle VIDEN HRUA jest na bardzo, bardzo wysokim poziomie!
Smukły i elegancki kształt oraz szeroki wachlarz funkcjonalności w zakresie ergonomii sprawiają, że krzesła Viden są rozwiązaniem optymalnym dla biur, które aranżowane są nowocześnie i komfortowo. Krzesło Viden HRUA FS to oznaka dbałości o pracowników i ich dobre samopoczucie, mające zasadniczy wpływ na efektywność i skuteczność w realizacji zadań.

W prezentowanej wersji zastosowany został mechanizm synchroniczny FS, jego funkcje to:

   – możliwość swobodnego kołysania się,

   – oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem,

  – kąt pochylenia oparcia 20° zsynchronizowany z siedziskiem 11° * (mierzone pod obciążeniem),

   – możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach,

   – Up&Down – regulowana wysokość oparcia na przycisk umiejscowiony z tyłu oparcia,

   – regulacja siły oporu oparcia za pomocą śruby,

   – Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady,

   – regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego,

   - możliwość regulacji głębokości siedziska (wysuw siedziska przód-tył) - tylko w wesrsji FST.


W modelach VIDEN do wykorzystania jest również mechanizm LP11 - krzesło VIDEN HRUA LP11, porównanie z mechanizmem FS przesyłamy poniżej:

Do kolejnego atutu należy zaliczyć podłokietniki R41 z regulacją 3D, czyli w 3 płaszczyznach. To także jedne z wygodniejszych podłokietników na rynku. Dzięki jednemu przyciskowi szybko zmienimy położenie nakładki na szerokości oraz długości.

Krzesło Viden HRUA to esencja stylu skandynawskiego. Jest prosty, praktyczny i co najważniejsze - funkcjonalny. Nie ma w nim miejsca na zbędne dodatki, a każdy element jest najwyższej jakości. Kierując się tymi zasadami zaprojektowaliśmy krzesło biurowe Viden: funkcjonalne i proste w formie.

Specjalnie wyprofilowane oparcie, które zwęża się ku górze pozwala na swobodne ruchy na boki, przy zachowaniu stabilnego podparcia kręgosłupa. Oparcie dopasowuje się do pleców, zapewniając właściwe  wsparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.


Możliwość wyboru oparcia niskiego lub wysokiego: wysokość oparcia regulowana  w zakresie 70 mm (13 pozycji). Oparcie może ciągle podążać  za plecami użytkownika, zapewniając odpowiednie podparcie.

Model VIDEN jest krzesłem, które w 100% możemy polecić!

Pozdrawiamy,
Zespół Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz