wtorek, 26 lipca 2016

Krzesło AMIGO

Krzesło AMIGO to jedno z najczęściej zamawianych krzeseł do poczekalni, szpitali czy kawiarni. Głównym atutem krzesła AMIGO jest jego wytrzymałość oraz łatwość w czyszczeniu. Kubełek krzesła AMIGO został wykonany z polipropylenu o matowej i antypoślizgowej powierzchni. Rama krzesła jest metalowa chromowana (błyszcząca) lub malowana proszkowo.
Krzesło AMIGO w razie potrzeby można sztaplować jedno na drugie - maksymalnie 8 szt. Idealne krzesła czy do sal konferencyjnych, gdzie możemy rozstawić tyle krzeseł ile na daną chwilę potrzebujemy, czy do poczekalni co ułatwia nam sprzątanie. 
Krzesło AMIGO wykonywane jest w różnych 12 kolorach tworzywa.
W serii krzeseł AMIGO występuje także wersja krzesła obrotowego - krzesło AMIGO GTP, krzesło stacjonarne z podłokietnikami - krzesło AMIGO ARM oraz zestawy ławek do poczekalni:
- ławka AMIGO-2 - ławka dwuosobowa,
- ławka AMIGO-3 - ławka trzyosobowa,

- ławka AMIGO-4 - ławka czteroosobowa,

- ławka AMIGO-5 - ławka pięcioosobowa.

Ławki do poczekalni są solidne i wytrzymałe, wykonane na stalowej ramie malowanej proszkowo w 2 kolorach: czarnym lub ALU-siwym. Posiadają atesty wytrzymałościowe Remodex. Dodatkowo ławki posiadają specjalne, regulowane stopki, które niwelują nierówności podłoża. Co jest bardzo istotne przy nierównych podłogach - aby ławki się nie kołysały i powodowały dyskomfort dla Klienta.

Polecamy ławki do poczekalni AMIGO - zobacz również inne modele - ławki do poczekalni,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz