poniedziałek, 18 lipca 2016

Krzesło SET

Krzesła SET to nowoczesna linia krzeseł biurowych przeznaczonych do sal konferencyjnych, poczekalni czy biura. Seria krzeseł SET to wyjątkowe krzesła o nowoczesnej linii, dostępne na 4 chromowanych nogach lub na komfortowej płozie, o tapicerowanym oparciu lub z przewiewną siatką, bez lub z podłokietnikami.Sam decydujesz jak wyposażyć swoje pomieszczenia w nowoczesne i wygodne krzesła. Krzesła SET dostępne w szybkiej wysyłce 1-5 dni roboczych!!! 
Wyjątkowość linii SET sprawia duży zakres wyboru różnych kolorów tapicerek w szybkiej wysyłce. Oparcia krzesła SET są miękkie i tapicerowane lub wykonane z czarnej, przewiewnej siatki. Stelaż krzesła SET jest chromowany (błyszczący) dostępny na 4 nogach lub na płozie. Kolejnym uzupełnieniem serii SET jest dostępność tych krzeseł z podłokietnikami. Czyli wszystko do każdego pomieszczenia. Dodatkowym atutem krzeseł SET jest możliwość ich sztaplowania jedno na drugie (dotyczy krzeseł bez podłokietników) w ilości do 4 szt. Pozwala to na zaoszczędzeniu powierzchni, gdy wszystkie krzesła nie są wykorzystywane. Jest to także atutu podczas przechowywania krzeseł w oddzielnym pomieszczeniu.
Do modeli krzeseł SET zaliczamy:
- Krzesło SET chrome - krzesło na 4 nogach o tapicerowanym siedzisku i oparciu;
- Krzesło SET NET chrome - krzesło biurowe na 4 nogach o tapicerowanym siedzisku i oparciu z przewiewnej siatki;
- Krzesło SET NET ARM chrome - krzesło z podłokietnikami na 4 nogach o tapicerowanym siedzisku i oparciu z przewiewnej siatki;
- Krzesło SET V chrome - krzesło do poczekalni na chromowanej płozie z tapicerowanym siedziskiem i oparciem;
- Krzesło SET V NET chrome - krzesło o oparciu z siatki wykonane na metalowej płozie;
- Krzesło SET V NET ARM chrome - nowoczesne krzesło o tapicerowanym, miękkim siedzisku, oparciu wykonanym z siatki, krzesło posiada wygodne podłokietniki i to wszystko wykonane na komfortowej płozie.

Potrzebujesz szybko krzeseł? Zgłoś się do Kamila Meble!

Polecamy,

#KrzesłaBiurowe #KrzesłaKonferencyjne #NowoczesneKrzesła #warszawa #Wrocław #Poznań #Olsztyn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz