wtorek, 2 sierpnia 2016

Krzesło BINGO

Krzesło BINGO to solidne, stabilne i mocne krzesło z zastosowaniem do biura, kawiarni, hotelu czy restauracji. Krzesło BINGO to krzesło wielozadaniowe, wykonywane w różnych wariantach. Począwszy od koloru metalowej ramy tj. malowana proszkowo na kolor czarny (RAL9005), ALU-siwy (RAL9006) czy o powłoce chromowanej (błyszczącej).
Odnośnie misy siedziska krzesła BINGO to została ona wykonana ze sklejki bukowej lakierowanej na różne kolory lub warstwa wierzchnia i tylna pokryta laminatem - tworzywo odporniejsze na zarysowania, polecana do pomieszczeń użyteczności publicznej, gdzie krzesła są bardziej narażone na zarysowania.
Wyjątkowe i wygodne krzesło BINGO występuje w różnych wariantach - zarówno z podłokietnikami, o kubełku siedziska z tapicerowanym tylko siedzisku, lub elemencie tapicerowanym w siedzisku i oparciu, krzesło BINGO GTP w wersji krzesła obrotowego na kółkach, na nowoczesnym stelażu cfl bądź w wersji ławek do poczekalni wieloosobowych tj. -2, -3, -4 lub -5 osób. Zobacz je wszystkie w na stronie Kamila Meble - krzesła z serii BINGO .
Krzesło BINGO to przede wszystkim wysoka jakość wykonania z 2-letnią gwarancją świadczoną w systemie "door to door". Dzięki różnorodności w zastosowanych kolorach ram i laminatu powoduje, iż krzesło BINGO jest wyjątkowe, a gięta sklejka dodaje prawdziwego komfortu i relaksu podczas siedzenia.

Polecamy krzesło BINGO,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz