niedziela, 17 lipca 2016

Krzesło STEP nowoczesna ławka STEP

Nowoczesna linia krzeseł i ławek STEP do poczekalni, sal konferencyjnych czy biur i hoteli. Wyjątkowa seria krzeseł STEP przeznaczona dla wymagających osób. Pełna ofera w jednej serii krzeseł i ławek. Samodzielnie możemy komponować zestawienia krzeseł w swoich pomieszczeniach biurowych. Możemy wybrać ten sam model krzesła STEP na 4 nogach lub na 4 nogach z kółkami - co jest rzadkością w świecie krzeseł biurowych w Polsce. Możemy wybrać oparcie miękkie, tapicerowane lub wykonane z siatki bądź plastikowe - zachowując przy tym jedność modeli i wysoką jakość wykonania.  

W serii STEP występują także wyjątkowe i nowoczesne ławki do poczekalni, recepcji itp. - w całości stylizowane do krzeseł STEP. Nowoczesna linia pozwoli Ci wyposażyć Twoje miejsca pracy w dowolnym i nowoczesnym stylu w różnych kolorach i rodzajach! Stwórz swoje wnętrze od podstaw z serią STEP.

Charakterystyka krzeseł i ławek STEP:
» Rama
   - Dla wersji Step 31 / 32 / 33 FL– rura stalowa Ø 22 × 1,5 mm, może być malowana proszkowo lub pokryta chromową powłoką galwaniczną;
   - Dla zestawów ławek Step 331 / 332 / 333 / 431 / 432 / 433– szyna nośna zestawu wykonana ze stalowego profilu 80 × 30 × 2 mm, malowana proszkowo;
- noga zestawu wykonana jest ze stalowej rury owalnej o gr. 3 mm, malowana proszkowo lub pokryta chromową powłoką galwaniczną;
- uchwyty do mocowania siedzisk wykonane są ze blachy giętej o gr. 3 mm, malowane
proszkowo.

» Kółka / stopki
Dla krzesła konferencyjnego – podwójne łączone kółka (RL) Ø 60mm lub stopki z tworzywa sztucznego. Dla zestawów ławek – stopki z tworzywa sztucznego. Każda wersja posiada osłony siedziska z tworzywa zapobiegającą uszkodzeniu krzesła podczas sztaplowania.

» Pulpity, łączniki
Dla krzesła konferencyjnego – pulpit prawy (TR) lub lewy (TL). Krzesła z pulpitem można sztaplować. Dla zestawów ławek – pulpit wykonany z płyty melaminowej 450 x 450 x25 mm, obrzeże z ABS o grubości 2 mm.Możliwość łączenia krzeseł w rzędy za pomocą dedykowanego łącznika, także w przypadku krzeseł z pulpitem. Opcja łączenia nie dotyczy krzeseł na kółkach (RL) oraz zestawów ławek.

» Siedzisko i oparcie
Siedzisko
Wersja Step 31 / 32 FL– szkielet z tworzywa sztucznego obłożony gąbką o gęst. 25 kg / m3i grubości 25 mm, tapicerowany tkaniną. Osłona siedziska z tworzywa sztucznego.Wersja Step 33 FL– siedzisko w całości z tworzywa sztucznego.
Oparcie
Wersja Step 31 FL– szkielet z tworzywa sztucznego obłożony gąbką o gęst. 21 kg / m3i gr. 25 mm. Osłona oparcia z tworzywa sztucznego.Wersja Step 32 FL– ramka z tworzywa sztucznego obciągnięta siatką poliestrową (OP)
Wersja Step 33 FL– oparcie w całości z tworzywa sztucznego.
Zestawy ławek
Wersja Step 331 / 431
Siedzisko:szkielet z tworzywa sztucznego obłożony gąbką o gęst. 25 kg / m3i gr. 25 mm. Osłona siedziska z tworzywa sztucznego.
Oparcie:szkielet z tworzywa sztucznego obłożony gąbką o gęst. 21 kg / m3i gr. 25 mm. Osłona oparcia z tworzywa sztucznego.
Wersja Step 332 / 432
Siedzisko:szkielet z tworzywa sztucznego obłożony gąbką o gęst. 25 kg / m3i gr. 25 mm. Osłona siedziska z tworzywa sztucznego.
Oparcie: ramka z tworzywa sztucznego obciągnięta siatką poliestrową.
Wersja Step 333 / 433
Siedzisko i oparcie w całości z tworzywa sztucznego.

» Kolory tworzyw.
Krzesła dostępne w kolorze czarnym (BL) oraz szarym (GR) RAL7045 bez dodatkowej dopłaty.3.  

» Podłokietniki
Dla wersji stacjonarnej podłokietniki stałe z tworzywa sztucznego.


Sprawdź wszystkie modele z serii krzesła STEP:
- Krzesło STEP 31 FL - oparcie tapicerowane,
- Krzesło STEP 31 FL ARM - oparcie tapicerowane, z podłokietnikami,
- Krzesło STEP 31 RL - na kółkach, oparcie tapicerowane,
 
- Krzesło STEP 31 RL ARM - na kółkach, oparcie tapicerowane, z podłokietnikami,
- Krzesło STEP 32 FL - oparcie z siatki,
- Krzesło STEP 32 FL ARM - oparcie z siatki, z podłokietnikami,
- Krzesło STEP 32 RL - na kółkach, oparcie z siatki,
- Krzesło STEP 32 RL ARM - na kółkach, oparcie z siatki, z podłokietnikami,
- Krzesło STEP 33 FL - oparcie i siedzisko z tworzywa sztucznego,
- Krzesło STEP 33 FL ARM - oparcie i siedzisko z tworzywa sztucznego, z podłokietnikami,
- Krzesło STEP 33 RL - na kółkach, oparcie i siedzisko z tworzywa sztucznego,

- Krzesło STEP 33 RL ARM - na kółkach, oparcie i siedzisko z tworzywa sztucznego, z podłokietnikami,
- Ławki STEP - ławki do poczekalni wykonane na solidnej stalowej ramie o oparciu i siedzisku tapicerowanym lub o oparciu z siatki oraz do wyboru ławki z serii STEP o siedzisku i oparciu z tworzywa sztucznego - zobacz wszystkie!
Polecamy do każdego pomieszczenia  - sprawdź je już dziś! Zobacz również inne krzesła konferencyjne .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz