środa, 6 kwietnia 2016

Fotel ENJOY R HRMA Ergohuman

Ergonomiczne fotele obrotowe to jedne z najbardziej poszukiwanych foteli przez osoby, które spędzają długie chwile przy biurku, w pracy itp. Trudno jednoznacznie wybrać odpowiedni model dla siebie, szczególnie kupując przez internet. Każda osoba, każdy z nas ma inną budowę ciała, co powoduje, iż nie każdy fotel obrotowy będzie tak samo wygodny dla wszystkich. Więc na co zwrócić uwagę przy wyborze fotela obrotowego jeżeli nie mamy możliwości sprawdzenia ich na własnej skórze w salonie meblowym. Jednym z foteli obrotowych jaki posiada wybrane funkcje, które są niezbędne przy wielogodzinnej pracy przy biurku jest fotel ENJOY R HRMA Ergohuman. Na podstawie tego fotela zostaną one opisane.
Wybrany fotel ENJOY R HRMA Ergohuman występuje zarówno w wersji z zagłówkiem jak i bez zagłówka.  Ważnym elementem przy wyborze fotela biurowego jest jego serce, czyli mechanizm znajdujący się pod siedziskiem. Aby móc nazwać go mechanizmem do wielogodzinnej pracy (przynajmniej powyżej 4-6h)  musi posiadać tzw. funkcję kołysania oraz możliwość blokady pozycji do pracy w różnych kątach odchylenia (jest to zazwyczaj 5 różnych pozycji).
Kolejną ważną kwestią są regulowane podłokietniki. Ważne, aby były one regulowane nie tylko góra - dół, ale także posiadały regulowane nakładki przód - tył, co umożliwia nam ustawienie ich w taki sposób aby były przedłużeniem blatu biurka - co pozwoli na całkowity odpoczynek rąk oraz zapewni prawidłową sylwetkę.

Kolejną kwestią przy wyborze fotela obrotowego jest profil jego oparcia (mile widziane jest regulowane podparcie pod lędźwie) oraz PROFIL SIEDZISKA, tak aby w nasze uda nie uciskał plastik i nie zahamowywał przepływu krwi w tętnicach - co także wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.
- Materiały / wersje - podstawa pięcioramienna z polerowanego aluminium.
- Mechanizm - synchroniczny, z funkcją kołysania się oraz blokadą wybranej pozycji do pracy bądź relaksu.
- Kółka - podwójnie łączone kółka do powierzchni miękkich lub powierzchni twardych Ø 65 mm, wyposażone w mechanizm automatycznego hamowania bez obciążenia.
- Siedzisko – ramka z tworzywa sztucznego obciągnięta wysokogatunkową siatką poliestrową. Siedzisko posiada podparcie z polerowanego aluminium.
- Oparcie – szkielet wykonany z tworzywa sztucznego i tapicerowany jest wysokogatunkową siatką poliestrową.
- Zagłówek– regulowany góra-dół-przód tył. Szkielet wykonany z tworzywa sztucznego i tapicerowany jest wysokogatunkową siatką poliestrową.
- Podłokietniki - 3D– regulowane w płaszczyźnie góra / dół podłokietniki z regulowanymi przód –tył-na boki nakładkami z poliuretanu (PU).
Fotele obrotowe - duży wybór lepsze ceny! Zapraszamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz