środa, 27 kwietnia 2016

Fotel ARES

Nowość 2016 na polskim rynku foteli obrotowych - to fotele ARES. Zaliczamy do nich 3 rodzaje:

Fotele obrotowe wyposażone w wielofunkcyjny mechanizm z funkcją kołysania się oraz możliwością blokowania w 1 z 5 pozycji kąta pochylenia oparcia. Wybrane fotele ARES różnią się między sobą rodzajem podłokietników oraz wykończeniem.
Fotel ARES tapicerowany jest eko-skórą lub skórą naturalną w kolorze czarnym. Oparcie fotela ARES posiada specjalne przeszycie co dodaje dodatkowych walorów estetycznych dla całego pomieszczenia. Fotel obrotowy wyposażony jest w stałe, stylowe podłokietniki. Podstawa dolna wykonana z polerowanego aluminium co dodatkowo dodaje walorów wizualnych.
Pozostałe dwa modele tak jak fotel ARES MESH i fotel ARES SOFT zostały wykonane o oparciu siatkowym, co poprawia cyrkulację powietrza i zapobiega poceniu się pleców - szczególnie w upalne dni. Dodatkowo dane fotele zostały wyposażone w regulowane góra-dół podłokietniki co dodatkowo zwiększa komfort dłuższego siedzenia. Oba modele posiadają podstawę pięcioramienną czarną, nylonową. 
Różnicą miedzy fotelem ARES MESH a ARES SOFT jest rodzaj wykończenia zagłówka oraz siedziska. W fotelu ARES MESH siedzisko i zagłówek jest tapicerowany tkaniną materiałową, a w fotelu ARES SOFT eko-skórą lub skórą naturalną (do wyboru) w kolorze czarnym.

Fotele ARES to nowoczesne i wygodne fotele z wysokim oparciem, co zdecydowanie jest ważne, aby podczas wielogodzinnej pracy oprzeć zarówno łopatki jak i głowę - pozwalając na odprężenie odcinka szyjnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz