środa, 27 kwietnia 2016

Krzesło SOLUTION HOME

Ekskluzywne krzesło SOLUTION HOME z portfolio marki Grammer Office należącej do Grupy Nowy Styl. SOLUTION HOME - to w pełni ergonomiczny fotel niemieckiej produkcji, przeznaczony dla wymagającego i świadomego klienta, poszukującego komfortu i bezpieczeństwa oraz luksusu opartego na jakości i designie.
W ofercie dostępne będą 2 modele krzesła: SOLUTION HOME bez zagłówka i SOLUTION HOME HRUA z regulowanym zagłówkiem. Fotel wyposażony jest w zaawansowany technicznie, wielofunkcyjny mechanizm LP 11 (wygodny w obsłudze). Fotel dostępny jest w pełnej palecie kolorystycznej wykończenia Lucia z kolorowymi wstawkami w 3 wariantach: YB130 pomarańczowym, YB105 czerwonym oraz YB094 szarym.
Mechanizm LP 11 pozwala na swobodne kołysanie, które umożliwia relaks mięśni pleców i ramion podczas siedzenia. Oparcie i siedzisko pracują synchronicznie w stosunku 2:1. Zakres wychylenia oparcia wynosi od 93 ° do 115 °, dzięki temu krzesło lepiej dopasowuje się do zmian pozycji i „podąża” za ruchem użytkownika.
Siedzisko HOME posiada regulację głębokości (6 pozycji), co umożliwia dopasowanie krzesła do indywidualnych potrzeb. Należy pociągnąć do góry dźwignię z lewej strony pod siedziskiem i popchnąć siedzisko do przodu lub do tyłu. Regulacja zapewnia pełny komfort siedzenia i zapobiega uciskowi pod kolanami, który z kolei skutkuje zaburzeniami krążenia.
Regulacja wysokości oparcia, pozwala dopasować krzesło do potrzeb użytkownika tak, aby plecy znalazły podparcie na całej długości, w szczególności w odcinku lędźwiowym. W celu regulacji pociągnij oparcie ku górze lub w dół, chwytając je oboma rękami u nasady.

Regulacja siły oporu (odchylenia) oparcia, to system szybkiej i łatwej zmiany bez potrzeby schylania się i sięgania pod krzesło. Następuje wyłącznie jednym ruchem ręką i za pomocą jednego obrotu pokrętła. Należy pokręcić pokrętłem z prawej strony do tyłu, aby zmniejszyć siłę oporu lub do przodu chcąc ją zwiększyć. Funkcja ta zapewnia elastyczne dopasowanie do parametrów użytkownika i jego indywidualnych potrzeb.

Możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach, pozwala dopasować optymalną pozycję siedzenia do potrzeb chwili i wymogów pracy. Należy pociągnąć dźwignię znajdującą się z lewej strony pod siedziskiem, aby zablokować i wrócić do pozycji wyjściowej, lub aby odblokować i wrócić do „dynamicznego siedzenia”. Funkcja Anti-Shock - zabezpiecza przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady oparcia (przy zmianie ustawień krzesła lub pozycji) przez siedzącego.

Podłokietniki R2D-PU posiadają możliwość regulacji w 2 zakresach. Wykonane są z poliamidu w kolorze czarnym z miękką nakładką poliuretanową. Regulacja szerokości (rozstawu) możliwa jest w zakresie 70 mm (łącznie), za pomocą dźwigni. Naciśnij i odblokuj plastikowe „skrzydełko” i wysuń podłokietnik ile potrzebujesz na bok. Zaciśnij „skrzydełko” w wybranej pozycji.

Regulacja wysokości w zakresie 10 cm (11 pozycji), pozwala na dopasowanie wysokości podłokietników do wysokości użytkownika oraz jego biurka, tak by zachować prawidłową pozycję podczas pracy. Naciśnij przycisk pod nakładką podłokietnika, aby podnieść lub opuścić go, i puść w momencie, gdy dopasujesz wysokość, aby się zablokował.

Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz