środa, 30 marca 2016

Krzesło TAKTIK MESH ERGO U TS16 R

Nowość 2016 roku to jeden z najczęściej wybieranych modeli z serii TAKTIK na polskim rynku. Cechuje się on ergonomią i dobrą jakością wykonania w stosunku do ceny. Krzesła TAKTIK MESH ERGO U to najnowszy model, który podbija serca Klientów swoim designem oraz wygodą siedzenia - co zapewnia wysokie oparcie, regulowane podłokietniki, głębokie siedzisko oraz mocny mechanizm Ergon 2L.
W porównaniu do innych modeli z serii TAKTIK opisywany model różni się przede wszystkim wizualnie oraz jest odczuwalne przy dłuższym siedzeniu. Mianowicie profil oparcie i siedziska. Dzięki specjalnym "fałdkom" zapewniona jest cyrkulacja powietrza, co zahamowuje pocenie się pleców czy pośladków przy dłuższym siedzeniu oraz wymuszanie trzymania prostej sylwetki.
Do atutów krzesła TAKTIK MESH ERGO U należy zaliczyć także możliwość wyboru rodzaju podłokietników - szczególnie w modelu o symbolu R, co oznacza regulację podłokietników. W modelu - krzesło TAKTIK MESH ERGO U TS16 R mamy do wyboru dwa rodzaje podłokietników:
- o symbolu GTP - oznacza stałe, nieregulowane podłokietniki,
- o symbolu R19T - podłokietniki z tworzywa sztucznego regulowane gór-dół,
- o symbolu R32R - podłokietniki 3D regulowane na wysokości (góra-dół), szerokości oraz posiadają ruchomą nakładkę regulowaną przód-tył, nakładka PU.
Nietypowe rozwiązanie zastosowano także w nowym oparciu. Co prawda szkielet jest taki sam jak w wersji siatkowej, ale dodatkowo dla zwiększenia wygody siedzenia na siatkę zastosowano gąbkę wraz z dowolnie wybraną tapicerką. Co powoduje lepszą cyrkulację powietrza jak i wyższy komfort siedzenia poprzez bardziej miękkie oparcie. Dany pomysł zasługuje na wyróżnienie! :) 

Zdecydowanie możemy polecić krzesło TAKTIK MESH ERGO U TS16 R !

Kamila Meble 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz