środa, 16 marca 2016

Krzesło CAFE XII krzesła ze sklejki

Krzesła konferencyjne ze sklejki to jedne z najbardziej pożądanych krzeseł na rynku. Atutami krzeseł ze sklejki jest przede wszystkim ich wytrzymałość oraz komfort siedzenia. Szczególnie w modelach, w których misa siedziska tworzy jedną całość, tzn. siedzisko i oparcie tworzy jedność. Dlaczego? Dlatego, iż oparcie amortyzuje i dopasowuje się do masy użytkownika, co w znaczny sposób zwiększa wygodę. 
Krzesła ze sklejki polecane są zarówno do użytku domowego jak i użytku publicznego. Do użytku publicznego zalecane są krzesła sklejkowe pokryte laminatem z uwagi, iż tworzywo jakim jest pokryta sklejka - laminat - jest odporniejszy na zarysowania. Dzięki czemu krzesło na dłużej pozostaje w nienaruszonym stanie co podnosi wartość użytkową pomieszczenia, w którym się znajdują.
Kolejnym ważnym argumentem krzesła ze sklejki jest wybór różnych kolorów metalowego stelaża, co podnosi walory wizualne. W stałej sprzedaży stelaż np. krzesła CAFE XII wykonywany jest aż w 10 kolorach!!! tj. Alu-siwy, czarny, zielony, biały, czerwony, pomarańczowy, fioletowy, antracyt, metalik oraz chrome - błyszczący.
Prezentowane na zdjęciach krzesło CAFE XII cechuje się wyjątkową, gładką, owalną linią, która wizualnie powiększa i umila pomieszczenie. Dzięki walorom wizualnym (także kolory) powoduje, iż w danym pomieszczeniu czujemy się komfortowo i przyjemnie. Dodatkowym atutem krzesła CAFE XII jest możliwość ich sztaplowania (jedno na drugie) co pozwala nam zaoszczędzić miejsca np. przy mniejszych imprezach.
Zdecydowanie polecamy krzesła ze sklejki. Zmień swoje pomieszczenie i ciesz się solidnymi krzesłami!

Kamila Meble
http://kamilameble.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz