niedziela, 20 marca 2016

Meble biurowe meble gabinetowe

Meble biurowe

Meble biurowe mogą być stosowane do każdego rodzaju pomieszczeń - zarówno do niewielkich powierzchni biurowych, jak i do inwestycjach wymagających znajomości Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Trwałość i różnorodność rozwiązań zastosowanych w meblach biurowych zaspokoją Twoje potrzeby, kładące nacisk przede wszystkim na funkcjonalność i ergonomię pracy.

Materiałem stosowanym w meblach biurowych jest płyta wiórowa melaminowana. Wykorzystywane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia, 25 mm - wieńce oraz blaty. Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special), która zapewnia trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, a także klasę higieny E1. Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV w dwóch grubościach: 0,6 mm-półki, drzwi, elementy wypełnienia, 2 mm - blaty biurek, boki regałów oraz wieńce. Stelaże metalowe lakierowane są proszkowo w kolorze RAL 9006.

Meble biurowe zapewniamy w dość krótkim terminie realizacji (do 10 dni roboczych), jest to możliwe dzięki  zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych oraz dobrej organizacji i zarządzaniu logistyką i dystrybucją.
Meble gabinetowe KINETIK, a przede wszystkim ich wzornictwo i rozwiązania w nim zawarte wynikają z zapotrzebowania klientów na nietypowe konstrukcje. Elementy mebli gabinetowych KINETIK posiadają uchwyty poziome wpuszczane w drzwi na odpowiednią głębokość. Blaty, nogi biurek oraz wieńce wykonane są z płyty o grubości 36 mm. Do każdego układu regałów dopasowane są wieńce łączące o tej samej grubości. W systemie tym oprócz regałów z drzwiami płytowymi występują regały biurowe z drzwiami szklanymi wykonanymi ze szkła hartowanego Antisol grafit ESG o grubości 6 mm, natomiast ścianki tylne regałów otwartych wykonane są ze szkła hartowanego Antisol czarny ESG 4 mm. Szkło łączone jest z zawiasem za pomocą kleju utwardzanego promieniami UV, dzięki czemu uzyskujemy mocne i trwałe połączenie. Materiały te nadają regałom szklanym estetyczny i elegancki wygląd co doskonale uzupełnia gabinetowy charakter systemu.
Materiałem stosowanym w meblach gabinetowych KINETIK jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia, 36 mm - wieńce oraz blaty. Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, oraz klasę higieny E1. Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV o grubości 2 mm.
Polecamy i zapraszamy do sprawdzenia wyżej omawianych mebli biurowych,

3 komentarze:

  1. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Meble biurowe w dzisiejszych czasach pełnią zarówno funkcję estetyczną całego biura, ale również mają być przede wszystkim funkcjonalne. Mnie przestrzeń biurowa głównie kojarzy się z szafami metalowymi i jeśli ktoś jest zainteresowany, to może sprawdzić ofertę na stronie https://meble.lobos.pl/sklep/44-szafy-metalowe .

    OdpowiedzUsuń
  3. Mówiąc o wyposażeniu biura na pewno trzeba zwrócić uwagę na solidne, wygodne i funkcjonalne meble. A jak zapewnić dobre warunki pracy? Dobrym rozwiązaniem jest podział przestrzeni za pomocą szklanych ścianek https://glasssystem.com/produkty/gsw-office-fr/ . Pozwolą one podzielić przestrzeń tak aby każdy pracownik miał swoje mniejsze, małe biuro.

    OdpowiedzUsuń