piątek, 30 stycznia 2015

Nowoczesny, stylowy i ... tani fotel obrotowy do biurka

Na rynku meblarskich wystąpiło duże zapotrzebowanie na tanie, nowoczesne krzesła, fotele obrotowe. Oczywiście każdy z nas chciałby kupować tanie, rewelacyjne, nowoczesne i wytrzymałe fotele obrotowe. Niestety nie zawsze to idzie w parze. Tanie i wytrzymałe... rzadko kiedy idzie to razem w parze. Tanie plastikowe elementy nie zastąpią drogich i metalowych elementów. Raczej nie sposób ich  porównywać pod względem wytrzymałości.
Dodatkowo każdy z nas inaczej dba o swoje krzesło. Jedni z nas ważą mniej, inni więcej. Niektórzy siadają "normalnie", niektórzy rzucają się na fotel z wysokości - co przy większej wadze ma duże znaczenie na wytrzymałość i obciążenie czy dany naciska na dolną podstawę. Mimo wszystko producenci wychodzą na przeciw i wykonują designerskie modele w dobrej cenie. Takim właśnie jest (oczywiście między innymi) fotel MILLO.
Opisywany model fotela MILLO został wyposażony w podstawowy mechanizm Tilt (podnoszenie góra-dół, funkcja kołysania się w fotelu oraz blokada pozycji do pracy). Głównym atutem fotela obrotowego ma być wygląd oraz wygoda. Zapewnia mu to z pewnością nowoczesna linia podłokietników, która przyciąga wzrok każdego użytkownika oraz dobry profil zarówno oparcia jak i siedziska.
Fotel MILLO występuje obecnie na polskim rynku w 5 kolorach tj. czarnym, szarym, beżowym, czerwonym oraz zielonym. Są to kolory w głównej mierze stonowane.
Główną oczywiście właściwością czy też zaletą jest cena fotela obrotowego, która kreuje się w okolicach 200zł. Jest to doskonała cena za tego typu model fotela.

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!

Pozdrawiamy serdecznie,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz