piątek, 9 stycznia 2015

Fotele i sofy do poczekalni

Długo oczekiwany post o nowinkach w świecie foteli i sof do poczekalni, recepcjach czy innych pomieszczeniach, gdzie nowoczesny design jest niezbędny! To jak wygląda nasza poczekalnia zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Nie zapominajmy jednak o tym, że jest to pierwszy moment jaki wpływa na zdanie naszych klientach o naszej działalności.
Jaka powinna być zatem sofa do poczekalni? Przede wszystkim wygodna - to nie ulega wątpliwości. Klient musi czuć się w niej dobrze, powinien odpocząć i się zrelaksować. Kolejną istotną rzeczą jest wygląd sofy czy fotela. Sofy czy fotele muszą być przede wszystkim wykonane w stylu pomieszczenia, w którym będą stały. Jeżeli jest on nowoczesny to jak najbardziej coś z najnowszych trendów, jeżeli w starym stylu to taki styl powinna prezentować owa sofa. 
Na rynku mamy morze możliwości jakie możemy zastosować przy wyposażaniu naszego wnętrza w sofy i fotele do poczekalni. Możemy wybrać rodzaj tkaniny (tu proszę zwracać uwagę na ich atesty wytrzymałości, a w szczególności na liczbę cykli Martindala - odpowiedzialny jest za ścieralność materiału, czyli jego wytrzymałość). Jest to istotny czynnik, który wpływa na późniejszy wygląd naszej sofy czy fotela, po pewnym okresie użytkowania. 
Mamy także możliwość wyboru stelaża (dolnych nóg sofy), na którym będzie ona osadzona. Ważne, aby były one stabilne, dobrze się prezentowały i komponowały z otoczeniem naszego wnętrza.
Oto kilka wybranych kompletów foteli i sof:

W razie jakichkolwiek Państwa pytań służymy pomocą,
 
Pozdrawiamy serdecznie,Brak komentarzy:

Prześlij komentarz