wtorek, 3 lutego 2015

Fotel SPARK steel wygodny fotel obrotowy

Fotel SPARK steel to wygodny i godny polecenia fotel obrotowy w atrakcyjnej cenie. Tak w skrócie można opisać ten fotel. Choć niepozorny to w rzeczywistości profesjonalny fotel o bardzo dobrym profilu zarówno oparcia jak i siedziska. Większość użytkowników bardzo chwiali sobie dany model - a dlaczego? Przede wszystkim to zaleta cech fotela, który wzorowano na rajdowych fotelach. Cechują się głównie dobrym trzymaniem pleców, podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa i to samo jest odczuwalne w fotelu SPARK steel
Dodatkowo fotel SPARK steel został wyposażony w wielofunkcyjny mechanizm Multiblock, który pozwala na blokadę fotela w wybranej, dowolnej pozycji. Dodatkowo mechanizm jest bardzo wytrzymały, co świadczy, iż doskonale sprawdza się u osób cięższych.  
Fotel obrotowy na kółkach tapicerowany jest w eko-skórze w wybranych kolorach. Fotel posiada także miękkie, tapicerowane podłokietniki w kolorze obicia oparcia i siedziska.
Fotel SPARK na polskim rynku występuje w 2 wersjach. Z dolną podstawą oraz podłokietnikami metalowymi, polerowanymi oraz w wersji z podstawą i podłokietnikami wykonanymi z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.
Fotel SPARK w 100% możemy polecić dla osób ceniących wygodę, wygląd oraz ergonomię w atrakcyjnej cenie!

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!


Pozdrawiamy serdecznie,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz