piątek, 16 stycznia 2015

Podstawy do stołu

Podstawy do stołu to asortyment, który każdy z nas posiada choć jedną nogę do stołu w domu. Inni w restauracjach, kawiarniach, hotelach czy innych pomieszczeniach użyteczności publicznej posiadają je znacznie więcej. 
W głównej mierze podstawy do stołu wybiera się pod wyposażenie wnętrze, które niekiedy kosztuje nas "ładne" pieniądze. Następnie na meble takie jak krzesła czy stoły staramy się zaoszczędzić. Pamiętajmy, że akurat ten asortyment jest najistotniejszy czy to w naszym domu czy kawiarni i restauracji. 
To właśnie między innymi od podstaw do stołu zależy czy w naszym pomieszczeniu domownicy czy klienci będą czuli się komfortowo. Nie ma nic gorszego jak kiwający się stół utrudniający jedzenie i picie czy niewygodne, kiwające się i rozlatujące się krzesło. Co gorsza jak połamie się przy użytkowaniu przez klienta... ale o tym nie wspominajmy.
Pamiętajmy, że estetyka i solidne wykonanie podstaw do stołów oraz krzeseł ma duży wpływ na odwiedziny potencjalnych klientów. Oczywiście nie zapominajmy o jedzeniu, bo jest ono najważniejsze... ale wygoda i komfort dla klienta są czynnikami, które także przyczyniają się do decyzji klienta. Dajmy więc zatem zrelaksować się choć na chwilę osobom, które na to zasłużyły po ciężkim dniu czy tygodniu...
Przy wyborze podstaw do stołu istotnym czynnikiem są ich regulowane stopki, które niwelują nierówności podłoża. Co istotne pamiętajmy, że nawet najnowsze podłogi na dużych powierzchniach nie mają poziomu co jest także przyczyną chwiejących się nóg. Stąd niezawodnym sposobem i rozwiązaniem są tzw. regulatory, które dbają o komfort naszego klienta czy domownika. Jak to mówią.. mała rzecz a cieszy!
W razie jakichkolwiek Państwa pytań służymy pomocą,
 
Pozdrawiamy serdecznie,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz