wtorek, 6 lutego 2018

Podstawy do stołów, noga do stołu

Blat do stołu jaki jest każdy widzi. Chcesz się wyróżnić? Przyciągnąć klienta do swojej restauracji czy może uatrakcyjnić swój ogródek piwny w okresie letnim? Postaw na designerską podstawę do stołów. Zgadza się! Biznes składa się z detali, a w tym przypadku, ten szczegół odgrywa istotną rolę w tym, jak klienci postrzegają Twój lokal oraz czy z przyjemnością odwiedzą go następnym razem.  


PAMIĘTAJ! Nie ma nic gorszego w restauracji, kawiarni czy pubie - jak kołyszący się stolik, a to uzależnione jest wyłącznie od nogi do stołu!

Podstawy do stołów metalowe, stalowe malowane w standardzie na 3 kolory: czarny, biały oraz ALU-siwy, podstawy żeliwne, nogi ze stali nierdzewnej oraz podstawy ze stali lakierowanej - dopasowane do wystroju, charakteru lokalu czy Klientów. 
Podstawy stalowe, żeliwne czy ze stali nierdzewnej wykonujemy na dowolny wymiar tj. dowolna wysokość, dowolny kolor. Wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania i dać Tobie satysfakcję z prowadzonego hotelu, restauracji, kawiarni czy pubu! Niskie ceny, atrakcyjne rabaty, gotowe rozwiązania - tylko w KamilaMeble.pl

Znajdziesz tu sprawdzone i stabilne podstawy do stołów, wykonywane z najlepszych materiałów o solidnej i trwałej konstrukcji. 

Podstawy do stołów posiadają regulowane nóżki dzięki czemu z łatwością można niwelować nierówności podłoża, a same stelaże występują zarówno składane jak i o całej stabilnej konstrukcji. 

Ponad to tylko tu dostaniesz 2-letnią gwarancję na zakupioną podstawę. Nie czekaj, aż konkurencja Cię uprzedzi i już dziś zadbaj o detale.  

Postaw na podstawy do stołów, które przyciągną gości do Twojego hotelu, umilą czas spędzany w ogródku piwnym czy przedłużą wizytę w Twojej restauracji!

Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz