piątek, 23 lutego 2018

Krzesła SET White

Krzesła SET to linia krzeseł konferencyjnych o lekkiej nowoczesnej stylistyce i dużej funkcjonalności. Świetnie sprawdzi się w sali konferencyjnej ale także jako krzesło uzupełniające w przestrzeni biurowej. Linia składa się z kilku wersji. Rodzina krzeseł SET to wyjątkowe modele krzeseł konferencyjnych, które można podzielić na 4 grupy:
- Krzesła SET - prezentowana wersja SET to najbardziej klasyczna forma na 4 nóżkach z oparciem i siedziskiem tapicerowanym tkaniną.
- Krzesła SET NET - omawiana wersja SET NET to stelaż w formie 4 nóżek, oparcie tapicerowane siatką Runner a siedzisko tapicerowane tkaniną.
- Krzesła SET V - jest to wersja SET V to stelaż w formie płozy z oparciem i siedziskiem tapicerowanym tkaniną.
- Krzesła SET V NET - wskazana wersja SET V Net to stelaż w formie płozy, oparcie tapicerowane siatką zaś siedzisko tapicerowane tkaniną. 
Elementy plastikowe w wyżej wymienionych modelach krzeseł (osłona siedziska, osłona oparcia oraz podłokietniki) dostępne są kolorze czarnym lub białym (krzesło nosi wówczas oznaczenie WHITE).
Solidne i mocne krzesła SET to wyjątkowe krzesło do pomieszczeń użyteczności publicznej o czym świadczą choćby atesty wytrzymałościowe do 150kg oraz 3-letnia gwarancja!

Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz