niedziela, 11 lutego 2018

Krzesło ZUMA Black

Ergonomiczne krzesło ZUMA to biurowe krzesło obrotowe o lekkiej i nowoczesnej konstrukcji. Siatkowe oparcie z regulowanym podparciem odcinka lędźwiowego. Podstawa krzesła występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: biały i czarny. Mechanizmy regulacji krzesła do biurka umożliwiają indywidualnie dostosowanie do potrzeb użytkownika.
Oparcie krzesła ZUMA z siatką String o wysokiej odporności na ścieranie (70 000 cykli Martindale'a) zapewnia optymalne dostosowanie się do kształtu pleców. Krzesło posiada didatkowo regulowaną wysokość profilu lędźwiowego.
Zastosowany mechanizm ruchowy synchro pozwala na płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia naśladując ruch osoby siedzącej w krześle. Po zwolnieli blokady oparcie będzie płynnie podążać za ruchem pleców użytkownika bądź możemy zablokować je w dowolnej pozycji.
Podłokietniki są regulowane w pozycji góra-dół, dzięki temu można je dostosować do wysokości biurka oraz pozwalają na odpowiednie ułożenie przedramienia (kąt 90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.
Pneumatyczny podnośnik zapewnia płynny ruch krzesła ZUMA góra-dół, wystarczy naciśnięcie dźwigni i krzesło powoli opadnie, aby zwiększyć wysokość wystarczy nacisnąć dźwignię i lekko się unieść.
Mechanizm: Krzesło Zuma została wyposażona w mechanizm ruchowy Synchro. Oparcie naśladuje ruchy użytkownika w sposób skoordynowany wychyla się wraz z siedziskiem. Po zablokowaniu oparcia w wybranej pozycji te ustawienia się nie zmienią aż do zwolnienia blokady. Siłę nacisku (podparcia pleców) jaką będzie stawiało oparcie podczas wychylania mogą Państwo regulować dostosowując ją do wagi Użytkownika,

PodłokietnikiRegulowane jest w pozycji góra-dół (zakres 70 mm). Ta opcja umożliwia ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika. Odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.

Pięcioramienna podstawa dolna:
Słowo Black oznacza, że krzesło zmontowane jest na czarnej nylonowej podstawie oraz dodatkowe elementy takie jak stelaż oparcia, stelaż siedziska i podłokietniki również wykonane są w kolorze czarnym.
Drugą opcją jest wersja White, gdzie elementy zostały wykonane z białego tworzywa
Oparcie krzesła:  Zostało wykonane z siatki String, która jest bardzo odporna na ścieranie (70 000 cykli Martindale'a). Siatka zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i dostosuje się do kształtu pleców użytkownika. Regulowany profil lędźwiowy w pozycji góra-dół zapewnia prawidłowe podparcie pleców zarówno dla osób wyższych jak i niższych.
Siedzisko krzesła ZUMA: Obustronnie tapicerowane w szerokiej gamie atestowanych tkanin pochodzących od polskich producentów. Siedzisko wyposażone jest w regulacje wysokości.

Gwarancja : 3 lata, świadczona systemem od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

Zobacz również inne krzesła obrotowe do biurka.

Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz