niedziela, 15 marca 2015

Krzesła biurowe obrotoweKrzesła biurowe obrotowe na kółkach to prawdę mówiąc element życia każdego z nas. Każdy w mniejszym bądź większym stopniu miał do czynienia z krzesłami obrotowymi na kółkach. Siedzimy na nich, odrabiamy lekcje, gramy na laptopie, komputerze, tworzymy różnego rodzaju projekty, pracujemy na naszych systemach, rozmawiamy siedząc, podejmujemy w nich różnego rodzaju decyzje przyszłości naszej firmy w salach konferencyjnych itd.

Dokładnie tak jest, szczególnie w przypadku, gdy spędzamy na nich kilkanaście godzin dziennie w naszej pracy. Przeprowadzone badania przez Grupę Nowy Styl wskazują, iż coraz większa liczba osób cierpi z powodu problemów spowodowanych niewłaściwym i zbyt długim, nieruchomym siedzeniem podczas pracy. Najczęstszymi dolegliwościami wśród osób pracujących w pozycji siedzącej są: choroby układu mięśniowo-szkieletowego, zaburzenia trawienia, zaburzenia krążenia, a przede wszystkim schorzenia kręgosłupa objawiające się wypadnięciem dysku lub przepukliną międzykręgową (źródło: http://www.nowystyl.pl/ergo-zone).

Zatem krzesła biurowe obrotowe są częścią naszego życia? Czy to nie prawda? A może prawdą jest to, iż to krzesło biurowe obrotowe odpowiada za stan naszego zdrowia? ...a dokładnie za stan naszego kręgosłupa?! Spójrz powyżej, ile kosztują nas różne działania lub rozwiązania związane z codziennym funkcjonowaniem. Powyższe kwoty są szacunkowe, odnoszą się do zróżnicowanych ofert na terenie naszego kraju.

A oto wskazówki na co zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiednie krzesła biurowe obrotowe do pracy przy biurku:
Poniżej prezentujemy krzesła biurowe obrotowe, które pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie i przyszłość z nim związaną. Pozwól pomóc swojemu organizmowi i zainwestuj w naprawdę dobre krzesła biurowe obrotowe. Oto nasze wybrane propozycje:

- krzesło OFFIX R15G
- krzesło GEM HR R26S steel
- krzesło @-MOTION R15K HTU steel
- krzesło ORLANDO UP R16H steel
- krzesło INTRATA OPERATIVE 12 HR
- krzesło TAKTIK MESH LU R19T

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!


Pozdrawiamy serdecznie,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz