piątek, 6 marca 2015

Fotel ERGOFIX ergonomiczny fotel obrotowy

Fotel ERGOFIX to umiejętne połączenie wysokich parametrów ergonomicznych, starannej jakości wykonania i rozsądnej ceny. Fotel obrotowy posiada wyraźnie profilowane siedzisko, oparcie z regulowanym zagłówkiem oraz regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Fotel ERGOFIX został wyposażony w regulowane podłokietniki oraz synchroniczny mechanizm SYNCHRO SELF zapewniający wysoką ergonomię Państwa stanowiska pracy.
Nowoczesny fotel obrotowy na kółkach o wyjątkowym designie sprawi, że Twoje pomieszczenie nabierze świeżości i nabierzesz większej ochoty do pracy. Wyjątkowy fotel obrotowy o ergonomicznych cechach i dbałością o Twoje zdrowie.
Fotel ERGOFIX posiada regulowane podłokietniki 3D - w 3 płaszczyznach. Przede wszystkim regulacja góra-dół, kąt położenia nakładki oraz ważny element regulacja nakładkami przód-tył. 
Doskonałe oparcie fotela obrotowego tapicerowane siatką przepuszczającą powietrze, co zapobiega - szczególnie w gorące dnia - poceniu się pleców. Idealne rozwiązanie przy wielogodzinnej pracy przy biurku.
Istotnym elementem i sercem fotela ERGOFIX jest zamontowany mechanizm. Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem w stosunku 2:1. Fotel obrotowy posiada możliwość ustawienia odpowiedniej siła oporu oparcia podczas wychylenia do wagi użytkownika. Możliwość blokady pozycji fotela biurowego w dowolnym momencie. Możemy zablokować fotele biurowe zarówno w wygodnej dla nas pozycji do pracy czy też pozycji relaksacyjnej. Zamontowany mechanizm posiada funkcję ANTI-Shock zapobiegającą gwałtownemu uderzeniu oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji wychylenia.

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!

Pozdrawiamy serdecznie,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz