piątek, 12 września 2014

Fotel ERGOHUMAN ergonomiczne fotele obrotowe

Fotel ERGOHUMAN PLUS to jeden z nielicznych na rynku foteli obrotowych posiadających regulację w niemalże każdej płaszczyźnie. Fotel ERGOHUMAN PLUS cechuje się pełną ergonomią i przeznaczony jest szczególnie dla osób spędzających wiele godzin przy biurku. 
Pierwszą z zalet fotela ERGOHUMAN PLUS jest wysokie oparcie wykonane z mocnej i przewiewnej siatki wraz z regulowany zagłówkiem. Regulacja zagłówka odbywa się w pionie góra - dół oraz umożliwia ustawienie kąta jego położenia w wybranej pozycji.
Istnieje także możliwość zamontowania w fotelu ERGOHUMAN PLUS Laptop Stand specjalnego pulpitu na laptopa, który w sposób stabilny pozwala na dogodniejszą pracę. Pulpit posiada specjalne uchwyty, które zabezpieczają np. laptop przed wypadnięciem.
Innowacją zastosowaną w fotelu ERGOHUMAN PLUS jest szeroka, niezależna podpórka odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Główną jej zaletą jest aktywny ruch, który dostosowuje się do ruchu czy ułożenia pleców użytkownika, co gwarantuje nieustanne podparcie.
Ergonomiczny fotel ERGOHUMAN PLUS został wyposażony w mechanizm, który pozwala na regulację zarówno wysokości siedziska, jego głębokości (istotna funkcja dla osób wyższych) blokadę wybranego kąta wychylenia siedziska synchronicznie z oparciem.
Fotel obrotowy posiada regulowane podłokietniki tzw. 4D (w 4 płaszczyznach) tj.:
- regulacja wysokości,
- regulacja kąta nakładki (prawo - lewo),
- regulacja długość (przód - tył),
- regulacja odległości od siedziska (istotne rozwiązanie dla osób tęższych).

Siedzisko fotela ERGOHUMAN PLUS wykonane zostało z trwałej, oddychającej tkaniny (z tzw. nacięciami) lub z siatki Mesh. 

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!


Pozdrawiamy serdecznie,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz