sobota, 30 sierpnia 2014

Fotel LYNX - nowoczesny fotel do biurka

Fotel LYNX jest to nowość na polskim rynku w 2014 roku! Nowoczesna seria fotela gabinetowego oraz krzesła na komfortowej płozie. Zacznijmy od fotela obrotowego na kółkach. Główną jego zaletą dla użytkownika jest bardzo dobry profil oparcia, które podtrzymuje odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Dodatkowo oparcie fotela jest wysokie - blisko 80cm! Także idealny wymiar dla osób wysokich jak i w średnim wzroście. Swobodnie można oprzeć głowę.
Fotel LYNX został wyposażony w wielofunkcyjny mechanizm Multiblock, który umożliwia swobodne kołysanie się w fotelu tzw. funkcja relaksacyjna oraz posiada możliwość blokady kąta odchylenia synchronicznego w dowolnej pozycji. Mechanizm umożliwia również regulację fotela góra - dół.
Fotel LYNX posiada estetyczne i wygodne podłokietniki o chromowanej, błyszczącej powierzchni z czarnymi nakładkami. Podstawa fotela pięcioramienna także o mocnej powłoce chromowanej.
Krzesło LYNX lb cfp chrome to wersja na metalowej płozie. Użytkowanie, siedzenie w danym krześle jest bardzo przyjemne. Wysokie oparcie, dobry profil oraz lekkie kołysanie w tym krześle pozwala odczuć prawdziwy komfort użytkowania.

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!

Pozdrawiamy serdecznie,
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz