środa, 17 września 2014

Fotele RELAKS obrotowe do biurka

Fotele obrotowe z rodziny RELAKS to fotele wyposażone w mechanizm TILT z funkcją relaksującą tzw. kołysania się. Popularne fotele RELAKS można podzielić na 3 rodzaje. Pierwszy z nich wersja podstawowa - fotel RELAKS - tapicerowany skórą dwoina tylko w kolorze czarnym. W standardzie fotel posiada pięcioramienną podstawę wykonaną z tworzywa sztucznego oraz stałe podłokietniki również wykonane z tworzywa. Ich atutem jest szerokość, co z pewnością podnosi komfort ułożenia rąk.

Drugą wersją jest fotel RELAKS SG, który został wzbogacony o miękkie, tapicerowane nakładki w kolorze fotela. W wersji fotel RELAKS SG tapicerowany jest skórą licową w 3 kolorach: kremowy, brązowy oraz czarny. Funkcje fotela obrotowego są takie same jak w wersji podstawowej, czyli swobodne kołysanie się w fotelu, blokada pozycji do pracy oraz regulacja siły oporu oparcia podczas funkcji relaksacyjnej.
Trzecią i zarazem ostatnią wersją foteli RELAKS jest fotel RELAKS SG steel, który także jest tapicerowany skórą licową w 3 kolorach (kremowy, czarny oraz brązowy). Nowością w tym fotelu obrotowym jest zastosowana estetyczna, metalowa i chromowana podstawa jezdna, która dodaje pomieszczeniu stylu i nowoczesności. Podłokietniki także posiadają miękkie i tapicerowane nakładki, które podwyższają komfort siedzenia.
Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!

Pozdrawiamy serdecznie,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz