środa, 31 października 2018

Fotel MaxPro BS HD

Innowacyjny fotel MaxPro już jest w ofercie ergonomicznych modeli. Model wyróżnia się na tle innych foteli innowacyjnym systemem ruchu oparcia, który dostosowuje się do ruchu naszego ciała. 
Wygodny fotel MaxPro BS HD przeznaczony do wielogodzinnej pracy przy biurku o innowacyjnym systemie ruchu oparcia. Fotel MaxPro BS HD wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizmem Synchro Plus z możliwością regulacji głębokości siedziska i ruch oparcia, które pracuje przód-tył, wychyla sią na boki, wychyla się pod kątem, aby zapewnić podparcie Państwa plecom podczas pracy.
Fotel MaxPro wyposażony został w mechanizm Synchro Plus, gdzie po zwolnieniu blokady wybranej pozycji mechanizm ruchowy umożliwia płynny wspólny ruch siedziska i oparcia naśladujący ruch Użytkownika w fotelu, gwarantując tym samym podparcie pleców na całej długości.
Innowacyjny ruch oparcia jest niezależny od ruchu mechanizmu i działa także wtedy kiedy zablokowali Państwo kąt oparcia względem siedziska w dogodnej pozycji. Siłę nacisku (podparcia pleców) jaką będzie stawiało oparcie i siedzisko podczas wychylania ku tyłowi mogą Państwo regulować dostosowując ją do wagi Użytkownika,
Regulowane podłokietniki 2D: na wysokość góra-dół w zakresie 7,5 cm oraz regulacja długości nakładki, aby można było dostosować ją do długości przedramienia. Zakres regulacji to 5 cm.
Prezentowana wersja "HD" wyposażona jest w tapicerowany regulowany zagłówek. Zakres regulacji wysokości to 4,5 cm. Używamy tej samej tkaniny co dla siedziska. Kąt położenia zagłówka dostosuje się do ruchu głowy Użytkownika. Co ciekawe zagłówek w każdej chwili mogą Państwo szybko i sprawnie zdemontować a następnie natychmiast zamontować.
Fotel MaxPro występuje także o tworzywie w kolorze białym - fotel MaxPro WS HD. Sprawdź go!
Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz