poniedziałek, 5 czerwca 2017

Fotele i sofy do poczekalni, ławki na korytarz, kanapy do holu

W wielu branżach ważne jest stworzenie w firmach miejsca, gdzie Klienci będą mogli poczekać na spotkanie bądź obsłużenie. Idealna poczekalnia musi być przede wszystkim przyjemna dla oczekujących, powodująca, iż czujemy się w niej komfortowo i bezpiecznie, gdyż wpływa to na pozytywny wizerunek miejsca, podobnie jak każda przestrzeń biznesowa tj. hotel, poczekalnia czy przychodnia, powinna być urządzona z odpowiednim gustem i "głową". 
Podobnie jak aranżacja własnego mieszkania, dlatego ważną kwestią jest dobór odpowiednich mebli takich, które zaskoczą oraz przyciągną uwagę każdego odwiedzającego nas gościa czy klienta. 
Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas tego procesu, a mianowicie zacząć od odpowiedniej kolorystyki mebli, dzięki której pomieszczenie będzie działało kojąco i powodowało u Klientów chęci powrotu do tego miejsca. 
- Sofy AGE 
Uspokajające działanie mają barwy pastelowe, szary, zielony i niebieski, natomiast dosyć niekorzystnie działa kolor czerwony czy inne równie ostre barwy. Warto postarać się o komfort oczekujących i wybrać wygodne siedziska - miękką kanapę, sofę czy fotel
Kupując krzesła, fotele lub sofy pamiętajmy także o tym, by pokryte były materiałem łatwym do utrzymania w czystości oraz prezentującym wysoką jakość wykonania. 

Przykładem takich mebli są tapicerowane sofy oraz fotele z wygodnym oparciem, które idealnie sprawdzą się do poczekalni w przychodni lub hotelu - trwałe, atrakcyjne i przede wszystkim komfortowe jak na przykład:
- czy sofa CLUB TRIO dla 3 osób z wygodnym oparciem oraz zintegrowanymi, komfortowymi podłokietnikami.

Polecamy i zapraszamy,

2 komentarze:

  1. Ławka do ogrodu jest nie tylko praktycznym, ale i estetycznym dodatkiem do każdej przestrzeni zielonej. Zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie relaks na świeżym powietrzu, doskonale wpisuje się w naturalny krajobraz, tworząc przytulną atmosferę. Dostępna w różnorodnych wariantach, pozwala na wybór idealnego modelu, który harmonizuje z otoczeniem i podkreśla charakter ogrodu. Wybierając ławkę do ogrodu z oferty renomowanego producenta, inwestujesz w trwałość, komfort i piękno swojej przestrzeni zewnętrznej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo duży wybór najróżniejszych mebli można znaleźć w internecie. Są to między innymi oryginalne fotele tapicerowane do salonu. Takie fotele są dość ponadczasowe i z pewnością będą się oryginalnie prezentować w wielu wnętrzach.

    OdpowiedzUsuń