czwartek, 1 czerwca 2017

Fotele i krzesła obrotowe do biurka na kółkachKrzesło obrotowe należy o tego rodzaju mebli, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie biura  oraz wygodną pracę w pozycji siedzącej. Czym zatem sugerować się wybierając krzesło lub  fotel obrotowy tak aby ergonomia siedzenia była jak najlepsza?
Spięty kark, bóle krzyża, napięte i piekące mięśnie pleców i ramion to najczęściej występujące objawy z jakimi możemy się spotkać podczas wielogodzinnej pracy przed ekranem monitora, stan ten  może dodatkowo pogłębić wspomniane  dolegliwości, dlatego też wybór odpowiedniego fotela obrotowego należy dobrze przemyśleć, gdyż będzie on miał wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie, a co za tym idzie, również na efektywność w pracy. 

Dobre krzesło biurowe powinno charakteryzować się konkretnymi cechami, takimi jak ergonomia, lekkość i stabilność. Warto skupić się na krzesłach z regulowanymi podłokietnikami, które znacznie zwiększają komfort używania fotela, gdyż podstawą wygodnej pracy bez bólu kręgosłupa jest dobrze dopasowanie fotela do budowy własnego ciała, jak chociażby jeden z wskazanych modeli na http://kamilameble.pl/145-krzesla-regulowane-podlokietniki 
Kolejną, godną uwagi grupą są krzesła oraz fotele medyczne obrotowe na kółkach jak fotel ELEGANCE czy fotel GALAXY, z zagłówkiem, regulowanymi podłokietnikami 3D. Sam zagłówek zmniejsza bóle karku i szyi. Możesz wyregulować jego wysokość oraz kąt odchylenia. Jest on przydatny podczas chwili relaksu, dlatego warto w szczególności wybrać  właśnie  te fotele, jeśli potrzebujesz ich do biura, firmy czy kilkugodzinnej pracy przy biurku.  
Zapraszamy,

1 komentarz:

  1. Fotel na kółkach to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które umożliwia swobodne przemieszczanie się w biurze oraz zapewniający komfort podczas długich godzin pracy.
    https://sklepzkolami.pl/kategoria-produktu/biuro/do-biurek/

    OdpowiedzUsuń