czwartek, 2 marca 2017

Krzesło BETA

Krzesło BETA to jedno z najpopularniejszych krzeseł stosowanych do poczekalni, holu czy recepcji. Krzesło BETA wykonane na metalowym stelażu o kubełku siedziskowym wykonanym z mocnego poliuretanu. Kolor stelaża występuje w 3 standardowych kolorach: czarnym, ALU-siwy lub chromowany. Polecamy w szczególności stelaż chromowany z uwagi na jego trwałość. Kolor czarny i alu są malowane proszkowo, a jak to farba po tarciu nogami zdziera się i po pewnym czasie nie wygląda korzystnie. 
Kolory siedziska w krześle BETA występują w kilkunastu kolorach do wyboru. W serii BETA występują także krzesła BETA CLICK z opcją łączenia w rzędy, co jest bardzo istotne, aby Klienci nie przestawiali krzesła według swoich potrzeb, a zastał zachowany ład i porządek na korytarzu. 
Do ważnego modelu BETA stosuje się także mocny i stabilny stelaż CFS, który jest bardziej wytrzymały przy szczególnie "dużych" Klientach. Zapobiega to rozjechaniu się nóg krzesła. Zobacz także krzesło BETA CFS.
Do serii BETA zaliczamy także ławki do poczekalni. Ławki BETA występują w wersji 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowych. Kolor ramy metalowej występuje w kolorze czarnym.

Polecamy i zapraszamy do odwiedzenia,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz