poniedziałek, 23 stycznia 2017

Fotel WAU 2 Tkanina

Nowoczesny i ergonomiczny fotel WAU 2 bardzo popularny wśród Klientów i cieszący się bardzo dobrą opinią. Zdecydowanie fotel WAU 2 Tkanina przeznaczony jest do wielogodzinnej pracy przy biurku. W porównaniu do swoich poprzednich wersji fotel WAU 2 Tkanina cechuje się miękkim i tapicerowanym oparciem i siedziskiem.
Fotel WAU 2 Tkanina występuje w 2 kolorach tworzywa (oraz 17 kolorach tkaniny):
Fotel WAU 2 Tkanina wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm ruchowy tzw. "SLID", który umożliwia zatrzymanie oparcia w wybranej pozycji lub zapewnia swobodne kołysanie się w fotelu. Bardzo przydatne dla rozprężenia i rozluźnienia mięśni pleców oraz kręgów. 
Pozioma oś obrotu siedziska oraz oparcia ustanowiona została blisko naszego stawu biodrowego, co zapobiega przesuwaniu się oparcia w stosunku do pleców i tworzy właściwe, pewne podparcie w każdym poziomie odchylenia.
Fotel WAU 2 Tkanina posiada regulowane podłokietniki, które są wykonane z miękkiego i przyjemnego tworzywa. Do podstawowych cech fotela należy zaliczyć regulowany zagłówek, regulowane oparcie. Pięcioramienna podstawa dolna wykonana została z polakierowanego aluminium.
Do głównych zalet fotela WAU 2 Tkanina należy wymienić:
- Oś obrotu (pozioma) siedziska i oparcia znajduje się w pobliżu stawu biodrowego. Rozwiązanie to uniemożliwia przemieszczanie się oparcia względem pleców, zapewniając odpowiednie, stałe podparcie w każdej pozycji odchylenia,
- Zmniejsza zmęczenie, naprężenie i bóle kręgosłupa,
- Dzięki możliwości regulacji podłokietników, ręce  nie męczą się w trakcie pracy (regulacja wysokości i wychylenia na boki),
- Posiada bardzo komfortowe oparcie oraz siedzisko.

Fotel WAU 2 występuje także w wersji z oparciem siatkowym - zobacz fotel WAU 2 Siatka .
Polecamy i rekomendujemy fotel WAU 2 Tkanina do wielogodzinnej pracy przy biurku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz